Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół jest pod wyszukiwarką

KLIKNIJ NIŻEJ W "ODBLOKUJ"


NAJNOWSZE VIDEO 50 AV

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

WHO i ONZ wspólnie dążą do globalnej dyktatury medycznej .

4/4 - (2 votes)

Aby zapobiec powtórce koronawirusa z Wuhan (COVID-19) – a przynajmniej tak twierdzą – brokerzy władzy w Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) są zajęci planowaniem ostatecznego rozwiązania dla ludzkości, wraz z długo przewidywaną „globalną dyktaturą zdrowia”, która jest teraz w sferze możliwości jako bezpośredni wynik oszustwa.

Teraz, gdy świat jest w pełni przygotowany na wszechogarniający faszyzm zdrowotny, ONZ i WHO nakładają ostateczny szlif na długo oczekiwaną przez globalistów grę końcową dla planety, która stawia ich za wszystko, a nas albo w niewolnictwie, albo w spalarniach.

Na niedawnym spotkaniu ONZ-WHO, zatytułowanym „Tworzenie i utrzymywanie politycznego impetu i solidarność w zakresie zapobiegania, gotowości i reagowania na pandemie”, osiągnięto kamień milowy, ponieważ światowi globalistyczni władcy zgadzają się, że istnieje „pilne dążenie do uczynienia wszystkich ludzi na świecie bezpieczniejszymi i lepiej chronionymi przed niszczycielskimi skutkami pandemii, „, cytując dyrektora generalnego WHO dr Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa.

„Z zadowoleniem przyjmuję to zobowiązanie światowych przywódców do zapewnienia wsparcia politycznego i kierunku niezbędnego do tego, aby WHO, rządy i wszyscy zaangażowani mogli chronić zdrowie ludzi i podjąć konkretne kroki w kierunku inwestowania w lokalne zdolności, zapewnienia sprawiedliwości i wspierania globalnej architektury zdrowia w sytuacjach kryzysowych, której potrzebuje świat”.

Kiedy ONZ, WHO wprowadzi IHR w życie w maju przyszłego roku bez głosowania, jego postanowienia natychmiast wejdą w życie dla wszystkich państw członkowskich

W chwili obecnej nie wiadomo, ilu światowych przywódców i głów państw w pełni popiera nowo zatwierdzone dokumenty WHO, w tym gruntownie zmienione Międzynarodowe Przepisy Zdrowotne (IHR), które obejmują również tzw. Traktat pandemiczny.

Powiedziano nam, że do tej pory IHR dokonano 90 rewizji. Po zakończeniu prac plan globalnego zniewolenia zostanie przeforsowany na następnym posiedzeniu Światowego Zgromadzenia Zdrowia (WHA), zaplanowanym na maj 2024 r.

Gdy to nastąpi, IHR stanie się skuteczna i wiążąca dla wszystkich członków ONZ bez prawa głosu.

Na wypadek, gdybyś to przegapił, Health Ranger niedawno przeprowadził wywiad z dr Astrid Stuckelberger na ten temat, Stuckelberger jest ekspertem w takich sprawach ze względu na swoją długą karierę w Genewie w Szwajcarii, znanej również jako strefa zero dla globalistycznego establishmentu zdrowotnego – obejrzyj wywiad poniżej:

 

Ponieważ wszystkie te spotkania odbywają się za zamkniętymi drzwiami, otrzymujemy tylko fragmenty pełnego porządku obrad. Wiele z tego, co mówi się o IHR i traktacie pandemicznym, wydaje się pochodzić z patchworkowych analiz, które koncentrują się wokół rewelacji zawartych w omawianych dokumentach, a także w ich rewizjach.

Wszystko, co dzieje się teraz w tajemnicy, w końcu zazębi się z Agendą 2030 ONZ – i, jak ujawnia Biblia, wszystko, co dzieje się w tajemnicy, zostanie w końcu ujawnione światu, potępiając tych, którzy są zaangażowani w intrygowanie tego wszystkiego w ciemności.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i do tego czasu nie dojdzie do czarnego łabędzia, IHR zostanie wdrożony wiosną przyszłego roku, a ponad 190 rządów krajowych, które zostały dokooptowane przez globalistów, będzie zmuszonych do podporządkowania się.

Rządy, które odmówią przyjęcia planu, zostaną ukarane, prawdopodobnie szantażem, ponieważ globaliści odpowiedzialni za kurtynę – powszechnie nazywa się to również głębokim państwem – mają brudy na wszystkich swoich marionetkach, których używają, aby utrzymać swoje marionetki w zgodzie z mroczną agendą globalistów.

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d