Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół jest pod wyszukiwarką

KLIKNIJ NIŻEJ W "ODBLOKUJ"


NAJNOWSZE VIDEO 50 AV

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Tajny raport Pfizera stwierdzał od początku że szczepionki covidowe zabijają ludzi .

4/4 - (1 vote)

Bez wiedzy większości, wniosek o Ustawę o Wolności Informacji (FOIA) z 2021 r. zaowocował tym, co stało się znane jako „Poufny raport firmy Pfizer”, pokazujący, że gigant szczepionkowy od początku wiedział, że jego szczepionka przeciwko koronawirusowi z Wuhan (COVID-19) jest śmiertelna.

Zastrzyk mRNA spowodował ponad 1.000 zgłoszonych zgonów i dziesiątki tysięcy zgłoszonych zdarzeń niepożądanych, o których wiemy, tylko w ciągu pierwszych dwóch miesięcy od jego uwolnienia w połowie grudnia 2021 r. Odnotowano również 202 przypadki poronień samoistnych na 23 ciąż i ponad 270 przypadków zaburzeń serca.

Pfizer otrzymał wszystkie te doniesienia do końca lutego 2021 r., a sama firma potwierdziła, że jej szczepionki są odpowiedzialne za „nieumyślne spowodowanie śmierci”. Opierając się na tych dowodach, firma Pfizer była w tym czasie zobowiązana zgodnie z prawem do natychmiastowego wycofania zastrzyku, ale nic takiego nie zrobiła.

Zamiast tego Pfizer wstrzyknąłby zastrzyki mRNA setkom milionów ludzi na całym świecie. I po raz kolejny, dzięki zatwierdzeniu przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA) oraz akceptacji przez amerykańskie Centra Kontroli i Prewencji Chorób (CDC), Pfizer po raz kolejny masowo wstrzykuje społeczeństwu jeszcze więcej zastrzyków mRNA.

Pfizer jest winny nie tylko „nieumyślnego spowodowania śmierci” – firma popełnia LUDOBÓJSTWO z przestępczym zamiarem

Gdyby Pfizer natychmiast wycofał swoje zastrzyki mRNA pod koniec lutego 2021 r. po otrzymaniu wszystkich tych doniesień, wówczas oznaczenie „nieumyślne spowodowanie śmierci” mogłoby mieć zastosowanie, w zależności od tego, jak potraktowano to ujawnienie. Ponieważ Pfizer nadal je dystrybuował i podawał, należy to teraz do kategorii masowego ludobójstwa.

„Morderstwo, w przeciwieństwie do nieumyślnego spowodowania śmierci, implikuje 'zamiar przestępczy'” — donosi Global Research. „Szczepionka firmy Pfizer przeciwko COVID-19 stanowi czyn przestępczy. Z prawnego punktu widzenia jest to „akt morderstwa” stosowany na całym świecie wobec docelowej populacji 8 miliardów ludzi. Do tej pory ponad 60 procent światowej populacji zostało zaszczepionych przeciwko COVID-19.

Zgodnie z obowiązującą obecnie umową w sprawie nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii, firma Pfizer jest w pełni odpowiedzialna za zarządzanie wszystkimi danymi dotyczącymi bezpieczeństwa po wydaniu pozwolenia na dopuszczenie do obrotu w imieniu BioNTech, swojego partnera w zakresie szczepionek COVID, co sprawia, że firma ta jest również współwinna masowego ludobójstwa.

W ciągu niespełna trzech miesięcy od oficjalnego rozpoczęcia operacji Warp Speed przez administrację Trumpa odnotowano łącznie 42 086 przypadków (25 379 potwierdzonych medycznie i 16 707 niepotwierdzonych medycznie) zawierających 158 893 zdarzenia” – wyjaśnia Global Research.

„Najwięcej przypadków (34 762) otrzymano ze Stanów Zjednoczonych (13 739), Wielkiej Brytanii (13 404), Włoch (2 578), Niemiec (1913), Francji (1506), Portugalii (866) i Hiszpanii (756); Pozostałe 7 zostały rozdzielone między 324 innych krajów”.

Ponieważ wszystkie te dane są oficjalne i w pełni przedstawione w raporcie samego Pfizera, są niezaprzeczalne. Innymi słowy, nie jest to jakaś teoria spiskowa. Na tej podstawie istnieje obecnie wiele dowodów na sformułowanie procedur prawnych nie tylko przeciwko Pfizerowi i BioNTech, ale także agencjom rządowym, takim jak FDA i CDC, a także Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i środkom masowego przekazu.

Zapoznaj się z poniższym wywiadem z Caroline Mailloux z Lux Media i prof. Michelem Chossudovskym, którzy omawiają „tajny” raport Pfizera i to, co opinia publiczna może teraz zrobić, aby obarczyć Big Pharmę, Wielki Rząd i Wielkie Media odpowiedzialnością za popełnienie tego masowego ludobójstwa na świecie:

„Jest to de facto mea culpa ze strony firmy Pfizer” – podsumowuje Global Research. „Tak, to zabójcza szczepionka”.

„Jest to również mea culpa i zdrada ze strony skorumpowanych rządów narodowych na całym świecie, które są zastraszane i przekupywane przez Big Pharma”.

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d