Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół jest pod wyszukiwarką

KLIKNIJ NIŻEJ W "ODBLOKUJ"


NAJNOWSZE VIDEO 50 AV

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Polak potrafi , rządowy ” laptop dla ucznia” odnaleziony w lombardzie.

Rate this post

Uczniowie klas czwartych szkół podstawowych jakiś czas temu otrzymali od rządu laptopy. Teraz Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało, że jedno z tych urządzeń policja zabezpieczyła w lombardzie.

W połowie lipca prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o wsparciu rozwoju kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli. Program “Laptop dla ucznia” zakłada, że zaczynając od obecnego roku szkolnego, kolejnym rocznikom uczniów klas IV szkół podstawowych publicznych i niepublicznych będą przekazywane laptopy. Resort informował, że w tym roku ma zostać przekazanych 394 346 laptopów.

Ministerstwo Cyfryzacji w piątek 17 listopada przekazało za pomocą mediów społecznościowych, że jedno z urządzeń przekazanych w ramach akcji “Laptop dla ucznia” zostało znalezione w lombardzie. Resort podkreśla, że zabronione jest sprzedawanie tych laptopów. – Od startu programu monitorujemy rynek i aukcje internetowe i będziemy stanowczo reagować na wszystkie nieprawidłowości. Opiekunowie czwartoklasistów, którzy dostali laptopy, nie mają prawa ich sprzedawać – napisano.

Polska Policja zabezpieczyła w lombardzie laptop przekazany w ramach programu “Laptop dla ucznia”, a informacja o nielegalnej próbie sprzedaży trafiła do służb bardzo szybko. Wszystko dzięki temu, że laptop posiada na obudowie specjalny grawerunek.

– W jednym z lombardów Polska Policja zabezpieczyła laptopa, który prawdopodobnie został przekazany w ramach programu „Laptop dla ucznia”. Widoczne na obudowie zabezpieczenie w postaci grawerunku sprawiło, że informacja o nielegalnej próbie sprzedaży bardzo szybko trafiła do odpowiednich służb, a sprzęt był w sprzedaży zaledwie kilka godzin – przekazuje Ministerstwo Cyfryzacji w mediach społecznościowych.

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d