Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół jest pod wyszukiwarką

KLIKNIJ NIŻEJ W "ODBLOKUJ"


NAJNOWSZE VIDEO 50 AV

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

„Lekarze bez granic” alarmują : Kolejny szpital w Gazie bestialsko zbombardowany , 70 osób nie żyje ,kilkuset rannych ,wielu w stanie krytycznym .

Rate this post

Powołując się na personel szpitala Khan Yunis w Gazie, Lekarze bez Granic (MSF) poinformowali, że co najmniej 70 osób zginęło w bestialskim izraelskim nalocie. Mówi się również, o kilkuset rannych ,wielu w stanie krytycznym .

Według MSF, co najmniej 70 osób zginęło w szpitalu w mieście po izraelskim nalocie na miasto Khan Yunis w południowej Strefie Gazy.

Setki pacjentów, w tym wiele dzieci i młodzieży, musiało być wczoraj leczonych z powodu poważnych oparzeń w szpitalu Nasser, poinformowała organizacja pomocowa, powołując się na swoich pracowników w klinice.

Wczoraj w klinice wywieszono już statystykę, według której zginęło ponad 70 osób. Fotograf powiedział agencji dpa, że w klinice ustawiono wiele worków na zwłoki. Izraelska armia nie wydała oświadczenia w sprawie doniesień o atakach w południowej Strefie Gazy.

Kierownik projektu MSF w południowej Strefie Gazy, Christophe Garnier, powiedział: „Potrzeby medyczne są ogromne”. Grupa jest gotowa zwiększyć skalę swoich działań, ale aby to zrobić, potrzebuje „podstawowych gwarancji bezpieczeństwa i nieograniczonego dostępu do środków medycznych i humanitarnych” – powiedział. „Zawieszenie broni jest teraz koniecznością, bardziej niż kiedykolwiek, aby powstrzymać trwający rozlew krwi” – powiedział.

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d