Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

USA : Robiący badania genetyczne Ukrainiec podpalił laboratorium bo wyniki mu „nie pasowały”

Rate this post

W Stanach Zjednoczonych doszło do incydentu, w którym obywatel Ukrainy, Aleksiej Shinkarenko, podpalił laboratorium, w którym przeprowadził test DNA, mający potwierdzić jego stuprocentową ukraińską tożsamość. Międzynarodowa agencja Al Jazeera doniosła o tym wydarzeniu.

Shinkarenko udał się do jednej z placówek sieci laboratoryjnych 23AndMe, aby przeprowadzić test swojego DNA z nadzieją na potwierdzenie swojej 100% ukraińskiej genealogii. Jednak wyniki badań były dla niego szokujące. Okazało się, że tylko 7,9% jego DNA miało ukraińskie pochodzenie, a aż 42,4% wskazywało na polskie korzenie, 6,6% na rosyjskie, a 43,1% na inne europejskie pochodzenie narodowe.

Po otrzymaniu wyników, Shinkarenko zdecydował się żądać zwrotu pieniędzy od laboratorium. Twierdził, że firma 23AndMe popełniła błąd i przedstawiła wyniki nieprawdziwe. W odpowiedzi na jego żądanie, laboratorium odmówiło zwrotu pieniędzy, co skłoniło go do podpalenia placówki jako aktu odwetu.

źródło : Lege Artis

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: