Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Administracja Bidena zapłaci Iranowi 6 miliardów dolarów za zamordowanie Trumpa

Rate this post

Admin Bidena zapłaci Iranowi 6 miliardów dolarów w zamian za zabójstwo Donalda Trumpa

Administracja Bidena zgodziła się udostępnić Iranowi zamrożone fundusze o wartości ponad 6 miliardów dolarów w zamian za zabójstwo Donalda Trumpa.

Detektywi internetowi odkryli w tym tygodniu, że po ogłoszeniu przekazania środków do Iranu Departament Stanu opublikował dane Biura ds. Wywiadu i Analiz Ocena Zagrożenia Wewnętrznego na rok 2024 . 

Na stronie 4 dokumentu widzimy następujący tekst:

Iran podtrzymuje swój zamiar planowania ataków na obecnych i byłych urzędników rządu USA w odwecie za śmierć w 2020 r. dowódcy Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej (IRGCQF) i uznanego za zagranicznego terrorystę Qassema Soleimaniego. Iran polega na osobach, które mają wcześniej dostęp do Stanów Zjednoczonych w celu inwigilacji i spiskowania ze skutkiem śmiertelnym – z udziałem osób posiadających podwójne obywatelstwo, członków siatek przestępczych i prywatnych detektywów – i podejmował próby spiskowania, które nie wymagają od agentów podróży międzynarodowych. W sierpniu 2022 r. Departament Sprawiedliwości oskarżył członka IRGC-QF o rzekomy spisek mający na celu zabójstwo byłego doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego USA w okresie od końca 2021 r. do połowy 2022 r. Zastępczy Iranu libański Hezbollah również wezwał do zemsty na Stanach Zjednoczonych za śmierć Soleimaniego.

Iran dał jasno do zrozumienia, że ​​aktywnie szuka zemsty na Donaldzie Trumpie za zabójstwo Qasema Sulejmaniego.

Teraz wypłacono 6 000 000 000 000 dolarów reżimowi, który otwarcie oświadczył, że ma zamiar zabić amerykańskich urzędników.

Zdaniem ekspertów niewykluczone, że zapłata będzie w zasadzie kontraktem na życie Donalda Trumpa. Jeśli Trump zostanie wyeliminowany przez „zbuntowane zagraniczne mocarstwo”, największy problem Demokratów zostanie rozwiązany i nie będą musieli brudzić sobie rąk.

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: