Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Polska sprzeciwia się unijnemu planowi nakładania kar na państwa, które odmawiają przyjęcia nielegalnych migrantów

4/4 - (1 vote)

Polska sprzeciwia się unijnemu planowi nakładania kar na państwa, które odmawiają przyjęcia nielegalnych migrantów

„Nadszedł czas, aby skupić się na głównych wyzwaniach i skutecznych narzędziach, a nie na pseudoreceptach” – mówi minister do spraw europejskich

Ahmet Gencturk  |31.05.2023 – Aktualizacja : 31.05.2023
Polska sprzeciwia się unijnemu planowi nakładania kar na państwa, które odmawiają przyjęcia nielegalnych migrantów

ATENY

Polska powtórzyła w środę, że wyraźnie sprzeciwi się jakiemukolwiek planowi UE dotyczącego dystrybucji nielegalnych migrantów między państwa członkowskie.

Komentując wiadomość, że szwedzka prezydencja w Radzie UE przyjęła plan Komisji Europejskiej, który przewidywał ukaranie państw członkowskich za odmowę przyjęcia redystrybucji migrantów, polski minister ds. UE Szymon Szynkowski vel Sek powiedział państwowej agencji prasowej PAP, że nie będzie polskiej zgody na taki plan.

Polska przyjęła już ponad dwa miliony ukraińskich uchodźców, powiedział, dodając, że „wiemy, jak radzić sobie z kryzysem uchodźczym”. Wiemy również, że obowiązkowy unijny system relokacji, który został wypróbowany w ostatnich latach, ale okazał się nieskuteczny.

„Nadszedł czas, aby skupić się na głównych wyzwaniach i skutecznych narzędziach, a nie na pseudo receptach” – zauważył.

Według PAP wciąż trwają dyskusje na temat planu wysyłania nielegalnych imigrantów, a Niemcy również nie przedstawiły jasnego stanowiska.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: