Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Były dyrektor ONZ dokonuje szokujących odkryć o 8 milionach zaginionych dzieci

4/4 - (1 vote)

Były dyrektor ONZ dokonuje szokujących odkryć o 8 milionach zaginionych dzieci

Były dyrektor ONZ dokonuje szokujących odkryć o 8 milionach zaginionych dzieci

W wywiadzie dla Reinera Füllmicha były dyrektor ONZ Calin Georgescu z Rumunii opisuje proces infiltracji i globalnego przejęcia ONZ przez oligarchów, w szczególności Klausa Schwaba ze Światowego Forum Ekonomicznego. Przedstawia struktury władzy ONZ, tajną manipulację, wyzysk i podporządkowanie ludzi na całym świecie.

Georgescu, który kierował Globalnym Instytutem Indeksu Zrównoważonego Rozwoju ONZ, dokonuje szokujących rewelacji w wywiadzie.

Były dyrektor wykonawczy ONZ i były przewodniczący Klubu Rzymskiego dla Europy, Calin Georgescu, potwierdza, że oligarchowie, którzy rządzą naszym światem (Komitet 300) są pedofilami, którzy kontrolują światowy system handlu dziećmi w celach seksualnych i kontrolują 8 milionów zaginionych dzieci ONZ i WEF

Powiedział m.in., że oligarchów można powiązać z dużą liczbą dzieci, które co roku znikają bez śladu.

„Problem polega na tym, że wszyscy ci oligarchowie są powiązani z systemem pedofilii” – powiedział Georgescu w rozmowie z Füllmichem.

„Wiemy, że każdego roku znika ponad osiem milionów dzieci. Odpowiada to całej populacji Austrii. Po prostu znikają w ten sposób, bez żadnych wskazówek” – dodał.

„I to jest transhumanizm. Musimy powstrzymać te zbrodnie”.

 

One thought on “Były dyrektor ONZ dokonuje szokujących odkryć o 8 milionach zaginionych dzieci

  1. Mógłby coś powiedzieć o produkcji „adrenohromu” z tych zaginionych dzieci. Dysponując tą substancją przekupili wielu prominętnych polityków od Merkliny do bergoliego, o „gwiazdach estrady nie wspomnę.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: