Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
ZĘBY PO UKRAIŃSKU
Posted by wadam12
271 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

W tym roku Grupa Bilderberg spotka się w Lizbonie

4/4 - (2 votes)

Jak podała dwa dni temu portugalska proeuropejska gazeta głównego nurtu Publico.pt, tegoroczne spotkanie Grupy Bilderberg odbędzie się w Lizbonie. Autor artykułu, Leonete Botelho zaznacza, iż będzie to pierwsze od 24 lat spotkanie w Portugalii.

Spotkanie ma się odbyć w dniach od 19 do 21 maja i choć miejsce spiskowania jest nadal owiane tajemnicą, to wszystko wskazuje na to, że będzie to Pałac Pestana w Lizbonie, znajdujący się w rejonie Alcântara. To luksusowy ekskluzywny hotel, w którym każda noc kosztuje obecnie około 1000 euro. Pobieżne sprawdzenie dostępności tego hotelu wskazuje, iż nie jest on dostępny w tym terminie, co może wskazywać na to, iż rzeczywiście będzie on miejscem spotkania.

Od 1954 r. co roku tajny szczyt Grupy Bilderberg gromadzi najpotężniejsze osoby świata: głowy państw, członków rządów i parlamentów, szefów sojuszy wojskowych, prezesów międzynarodowych firm, szefów banków i międzynarodowych organizacji finansowych, mediów czy organizacji ekologicznych, które ustalają globalistyczny polityczno-gospodarczy konsensus wdrażany następnie na całym świecie przez członków Grupy.

Długofalowy wpływ tej tajnej globalistycznej organizacji na obraz obecnego świata jest olbrzymi: to tam projektowano stworzenie Unii Europejskiej, upadek komunistycznego bloku czy obecną wojnę na Ukrainie. To tam też powstały plany drastycznych zmian systemowych do 2035 roku.

Na podstawie: Publico.pt
Źródło: PrisonPlanet.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: