Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
ZĘBY PO UKRAIŃSKU
Posted by wadam12
271 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

AUTO.DE : ukraiński minister sprawiedliwości Aleksander Ławrinowicz używa Mercedesa GL 420 , który został zgłoszony jako skradziony w Niemczech od stycznia 2010 roku. 

Rate this post

AUTO.DE : ukraiński minister sprawiedliwości Aleksander Ławrinowicz popełnił żenujące faux pas (?): jak ujawnił rywal z rządzącej partii Regionów, minister sprawiedliwości używa Mercedesa GL 420 jako swojego samochodu służbowego, który został zgłoszony jako skradziony w Niemczech od stycznia 2010 roku. 

Ups - ukraiński minister na drodze skradzionym mercedesem. Źródło zdjęcia: Unian.

Jak na ironię, ukraiński minister sprawiedliwości Aleksander Ławrinowicz popełnił żenujące faux pas (?): jak ujawnił rywal z rządzącej partii Regionów, minister sprawiedliwości używa Mercedesa GL 420 jako swojego samochodu służbowego, który został zgłoszony jako skradziony w Niemczech od stycznia 2010 roku. Nawiasem mówiąc, nie jest to odosobniony przypadek: legalizacja skradzionych pojazdów jest tolerowana przez państwo na Ukrainie.

Wyraźne dowody

Na podstawie numeru podwozia w dowodzie rejestracyjnym samochodu ministra, który jest identyczny z numerem mercedesa GL 420 skradzionego w Niemczech, poseł Konowaluk udowadnia swoją insynuację. Do tej pory minister sprawiedliwości odmówił komentarza w tej sprawie. Legalizacja skradzionych pojazdów jako własności państwowej jest od wielu lat dozwolona dekretem na Ukrainie: zgodnie z dekretem państwo może przejmować lub sprzedawać skonfiskowane pojazdy skradzione za granicą, nawet poszukiwane przez Interpol, na swoją własność państwową. Ławrinowicz, jako najwyższy strażnik prawa, nie popełniłby przestępstwa przeciwko ukraińskiemu prawu, gdyby jechał z 306-konnym Mercedesem GL skradzionym w Breisgau. Niemniej jednak proces ten jest niezwykle nieprzejrzysty i wykazuje wyraźne ślady przestępczości zorganizowanej, która stanowi główną przeszkodę w przystąpieniu Ukrainy do UE.

Przestępczość zorganizowana za zgodą państwa

Ukraińscy pogranicznicy skonfiskowali pojazd już na granicy, ale potem nie przekazali go władzom niemieckim, ale po prostu przywieźli go do Użhorodu na zachodniej Ukrainie i uznali go za własność państwową przez sąd. W kwietniu 2011 roku Mercedes został ostatecznie zarejestrowany jako oficjalny samochód Ministra Sprawiedliwości. Podobnie w 2010 roku około 15 000 pojazdów skradzionych za granicą zostało podobno przeniesionych na Ukrainę. Wiele z nich zostało skradzionych na zamówienie, podejrzewają znawcy rynku. Fakt, że minister sprawiedliwości, spośród wszystkich ludzi, który miał sam opowiadać się za zniesieniem dekretu w interesie Europy, teraz nadal jeździ skradzionym Mercedesem GL 420 nawet po ujawnieniu oskarżenia, jest wyraźnym sygnałem.

Ups – ukraiński minister na drodze skradzionym mercedesem – Magazyn (auto.de)

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: