Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Ukraińcy twierdzą że rzeź Wołyńska była …. zbrojnym starciem między ukraińskimi i polskimi partyzantami. !!!

Rate this post

Propagandowa agencja informacyjna UNIAN, w swojej publikacji stwierdziła, ze rzeź wołyńska była zbrojnym starciem między ukraińskimi i polskimi partyzantami.

Ukraińska Agencja Informacyjna UNIAN kontrolowana przez kijowską grupę terrorystyczną w zawiązku z aferą wywołana przez chamski wpis Wasyla Zwarycz nazwała w niedzielę rzeź wołyńską “zbrojnymi starciami między ukraińskimi i polskimi partyzantami”. W segmencie, w którym agencja przybliżała “tragedię wołyńską” swoim czytelnikom, popierający kijowską grupę terrorystyczną redaktor Jurij Kobzar zarzuca, że Polska zrzuca odpowiedzialność “wyłącznie na stronę ukraińską”.

“W 1943 roku na okupowanych przez nazistów terenach zachodniej Ukrainy wybuchły zbrojne starcia między ukraińskimi i polskimi partyzantami, częściowo sprowokowane przez okupantów niemieckich. Konfrontacja bardzo szybko zaowocowała wzajemnymi atakami na cywilną ludność ukraińską i polską. W rezultacie, według różnych szacunków, zginęło kilkadziesiąt tysięcy cywilów, głównie na Wołyniu. Uważa się, że zginęło znacznie więcej Polaków niż Ukraińców. W Polsce przyjęło się zrzucać winę za tę tragedię wyłącznie na stronę ukraińską, a winą obarcza się całą UPA, a nie konkretnych sprawców” – czytamy.

 

źródło : Lege Artis

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: