Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
ZĘBY PO UKRAIŃSKU
Posted by wadam12
271 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Rosja zbuduje „wioskę migrantów” dla konserwatywnych amerykańskich emigrantów

4/4 - (1 vote)

Państwowa agencja informacyjna RIA Novosti poinformowała, że ​​Rosja planuje zbudować „wioskę imigrantów” dla konserwatywnych amerykańskich emigrantów.

Moskwa Turystycznie - Atrakcje i Ciekawe Miejsca 2022 - Podróż Trwa

Rosyjskie władze rozpoczną w przyszłym roku budowę wioski pod Moskwą dla konserwatywnych Amerykanów i Kanadyjczyków, poinformowała w czwartek państwowa agencja informacyjna RIA Novosti.

Rosja od lat pozycjonuje się jako bastion „tradycyjnych” wartości w przeciwieństwie do zachodniego liberalizmu, ponieważ jej stosunki z Zachodem pogorszyły się po aneksji Krymu w 2014 r. i inwazji na Ukrainę na pełną skalę w 2022 r.

Timur Beslangurov, prawnik ds. migracji w moskiewskim VISTA Foreign Business Support, twierdził, że „około 200 rodzin” chce wyemigrować do Rosji z „powodów ideologicznych”.

„Powodem jest propaganda radykalnych wartości: dziś mają 70 płci i kto wie, co będzie dalej”, RIA Novosti cytuje wypowiedź Biesłangurowa, powtarzając często powtarzane przez prezydenta Władimira Putina skargi na względną wolność płci w krajach zachodnich.

„Wielu normalnych ludzi emigruje i rozważa Rosję, ale napotykają ogromne problemy biurokratyczne związane z rosyjskim prawem migracyjnym” – powiedział.

Rosja zbuduje „wioskę migrantów” dla konserwatywnych amerykańskich emigrantów

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: