Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Obama WYRZUCONY z Rosji, setki osób wpisanych na czarną listę za bezpośrednie „zaangażowanie w pedycję” „dysydentów” J6

Rate this post

Obama WYRZUCONY z Rosji, setki osób wpisanych na czarną listę za bezpośrednie „zaangażowanie w pedycję” „dysydentów” J6

Były prezydent Barack Obama jest jednym z „500 Amerykanów”, którym zakazano wjazdu do Rosji w odpowiedzi na nową rundę sankcji USA.

W piątek rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych opublikowało listę skutecznie wpisującą setki Amerykanów z kraju na czarną listę ze skutkiem natychmiastowym.

Rosyjski rząd zakazuje osobom fizycznym dostarczania Ukrainie broni i prześladowania Amerykanów, którzy próbowali powstrzymać certyfikację Joe Bidena jako prezydenta 6 stycznia, zgodnie z komunikatem prasowym wydanym przez ministerstwo.

„Załączona „lista-500″ obejmuje również tych w rządzie i organach ścigania, którzy są bezpośrednio zaangażowani w prześladowanie dysydentów w następstwie tak zwanego szturmu na Kapitol” – stwierdza ministerstwo.

 

„Najwyższy czas, aby Waszyngton nauczył się, że żaden atak na Rosję nie przejdzie bez silnej reakcji. Zasada nieuchronnej kary będzie konsekwentnie stosowana, niezależnie od tego, czy mówimy o surowszych sankcjach za dyskryminujące kroki utrudniające działalność zawodową naszych obywateli.

Rosyjski rząd wielokrotnie kwestionował zasadność ścigania Amerykanów przez administrację Bidena, którzy protestowali na Kapitolu 6 stycznia.

„To nie był tylko tłum rabusiów i uczestników zamieszek” – powiedział dziennikarzom prezydent Rosji Władimir Putin po spotkaniu z Joe Bidenem w Genewie w 2021 roku. „Ci ludzie przyszli do Kongresu USA z żądaniami politycznymi. Czteryscie osób, ponad 400 osobom postawiono zarzuty karne… Nazywa się ich krajowymi terrorystami. Są oskarżani o inne przestępstwa”.

Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow ostrzegł, że uczestnicy zamieszek na Kapitolu są „prześladowani” przez rząd USA.

Gospodarze telewizji późnym wieczorem Jimmy Kimmel, Stephen Colbert, Seth Meyers. Gospodarze MSNBC Rachel Maddow i Joe Scarborough, prezenterka CNN Erin Burnett i gospodarz NBC Brian Williams również są wśród Amerykanów, którym nie wolno wjazdu do Rosji.

J.D. Vance, Katie Britt i Eric Schmidtt oraz 45 członków Izby Reprezentantów USA znajdują się na czarnej liście amerykańskich prawodawców.

Na liście znajdują się również urzędnicy wojskowi, w tym sekretarze armii i sił powietrznych, Christine Wormuth i Frank Kendall oraz szef sztabu USAF generał Charles Q. Brown Jr. Były sekretarz obrony James Mattis został ukarany za bycie w zarządzie General Dynamics, a były dyrektor CIA George Tenet jako członek zarządu In-Q-Tel.

Ministerstwo ogłosiło również w piątek, że Rosja będzie nadal odrzucać wnioski USA o dostęp konsularny do zatrzymanego reportera Wall Street Journal Evana Gerschkovica. Gershkovich został aresztowany 29 marca przez rosyjską Federalną Służbę Bezpieczeństwa podczas pracy w Jekaterynburgu. Został zatrzymany pod zarzutem szpiegostwa, któremu zaprzeczają The Wall Street Journal i rząd USA.

Posunięcie to zostało wywołane odmową USA w zeszłym miesiącu zezwolenia na wizy rosyjskim dziennikarzom, którzy chcieli relacjonować wizytę ministra spraw zagranicznych Siergieja Ławrowa w ONZ.

„Waszyngton powinien był nauczyć się dawno temu, że żaden wrogi atak na Rosję nie pozostanie bezkarny” – dodano.

Więźniowie polityczni J6 są przerażeni, że Putin wykazuje większe zainteresowanie ochroną sprzeciwu politycznego i Pierwszej Poprawki niż rząd USA i GOP.

„Miło jest wiedzieć, że Vladmif Putin robi więcej, aby wymierzyć sprawiedliwość J6 niż nasi przywódcy, tacy jak Kevin McCarthy” – powiedział oskarżony J6 Jon Mellis w rozmowie z The Gateway Pundit Sunday. „Może Putin wypowie nazwisko Roseanne Boyland, zanim zrobią to amerykańscy członkowie Kongresu”.

„Szkoda, że nasz prezydent jest tak samo zaniepokojony amerykańskim wymiarem sprawiedliwości jak Putin” – dodał oskarżony J6 Billy Christmas.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: