Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Świetnie powiedział 💪
Posted by bastoy
119 views
Papa Dance  Panorama Tatr
Posted by wadam12
231 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Mike Tyson przyznaje, że Jamie Foxx miał rozległy udar po szczepieniu

4/4 - (2 votes)

Mike Tyson przyznaje, że Jamie Foxx doznał rozległego udaru po zastrzyku Covid

Antyszczepionkowcy zostali usprawiedliwieni po tym, jak legenda boksu Mike Tyson ujawnił prawdziwy powód, dla którego Jamie Foxx był hospitalizowany od kwietnia.

W wywiadzie z założycielem Value Entertainment, Patrickiem Bet-Davidem, Tyson przyznał, że Foxx doznał rozległego udaru po szczepieniu na COVID. Obecnie przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym w Chicago, który specjalizuje się w rekonwalescencji po udarze mózgu.

Thegatewaypundit.com donosi: Mike Tyson niedawno potwierdził te spekulacje, aw wywiadzie podcastowym z Patrickiem Bet-Davidem Tyson stwierdził, że Foxx „nie czuje się dobrze”.

Były mistrz świata wagi ciężkiej kontynuował: „Powiedzieli, że on (Foxx) miał udar”.

OGLĄDAĆ:

Za  słońcem :

Mówi się, że aktor Jamie Foxx doznał udaru mózgu, co spowodowało jeszcze większy chaos w niespokojnym powrocie Cameron Diaz do filmu.

Legenda boksu Mike Tyson ujawnił szokujące wieści o 55-latku, który, jak informowały wcześniej źródła, walczył z poważnym stanem zdrowia.

56-letni Tyson, który planował film biograficzny z udziałem Foxxa, powiedział: „Nie czuje się dobrze. Mówili, że udar. Nie mam pojęcia, co się z nim stało”.

Przed kontuzją Foxx miał zagrać Tysona w nowym filmie biograficznym.

Foxx jest znany ze swoich wrażeń, a jedno z jego najlepszych wrażeń dotyczy Tysona.

 

OGLĄDAĆ:

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: