Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
ZĘBY PO UKRAIŃSKU
Posted by wadam12
271 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Jan Englert modli się o szybką śmierć. Lekarze są bezradni

4/4 - (3 votes)

Jan Englert cudem uniknął śmierci. W ostatniej chwili zrezygnował z lotu do  Smoleńska - Super Express - wiadomości, polityka, sport

Jan Englert od kilku lat żyje z tętniakiem. Lekarze odradzają jego usunięcie. Mimo wszystko, aktor nie traci optymizmu i stara się cieszyć z najmniejszych rzeczy. Nie ukrywa również, że w swoim wieku myśli już o śmierci i życzy sobie, aby nastąpiła szybko.

Jan Englert to jeden z najsławniejszych polskich aktorów, urodzony w Warszawie w 1943 roku. W wieku 13 lat zadebiutował na wielkim ekranie rolą Zefira w „Kanale” (1956) Andrzeja Wajdy. Zagrał również w takich produkcjach jak: „Perła w koronie” (1971), „Noce i dnie” (1978), „Kiler” (1997) i „Kilerów 2-óch” (1999), „Katyń” (2007), „Lejdis” (2008), czy „Dziewczyny z Dubaju” (2021). W 2019 roku otrzymał doktorat honoris causa Państwowej Akademii Sztuki Teatralnej i Filmowej w Sofii – dostają je osoby szczególnie zasłużone dla nauki i kultury. W życiu prywatnym układa mu się wspaniale. Prowadzi udane życie u boku swojej żony Beaty Ścibakówny, z którą ma 23-letnią córkę Helenę, która poszła w ślady rodziców i od niedawna pojawia się w głośnych produkcjach („Pokusa”, „BringBackAlice”). Jan Englert ma również troje dorosłych dzieci z poprzedniego małżeństwa z aktorką Barbarą Sołtysik, z którą wziął ślub w wieku zaledwie 18 lat.

Jan Englert usłyszał druzgocącą diagnozę

W 2021 roku na rynku ukazała się książka pt. „Bez oklasków”. Na jej łamach, Jan Englert zdradził, że żyje z tętniakiem w szyi. Co więcej, lekarze odradzili jego usuwania, ze względu na podeszły wiek aktora. Mimo tak straszliwej diagnozy, Jan Englert zachowuje spokój.

Niedawno wykryto u mnie, jak się okazało, wieloletnie znalezisko, tętniaka w aorcie szyjnej. Poinformowano mnie, że w moim wieku już się go nie rusza – napisano w książce.

Pozostaje jedynie kontrolowanie tętniaka i sprawdzanie, czy zmiana się nie powiększa.

Tylko trzeba co jakiś czas sprawdzać, czy przypadkiem nie puchnie – powiedział aktor.

Jan Englert ma obecnie 79 lat, cały czas cieszy się spokojnym i ułożonym życiem, a jednocześnie nie ukrywa, że najlepszym „finałem” byłaby dla niego szybka i zdrowa śmierć, bez cierpienia i bólu.

A mnie się to podoba, bo jakbym nagle odłożył łyżkę, to na amen. Jeśli to wygląda na żart, śpieszę ze sprostowaniem: zupełnie nie żartuję! Naprawdę uważam, że najlepsze, co mogę zrobić dla siebie w swoim wieku, to modlić się o szybką i zdrową śmierć. Umrzeć zdrowym. To byłoby fantastyczne. Wiem, że to jest straszne dla bliskich, którzy zostają, ale dla klienta – idealne. No co, męczyć się jak roślina, walczyć o życie za wszelką cenę? – wyznał.

Aktorowi życzymy dużo zdrowia i długiego, spokojnego życia.

https://www.eska.pl/hotplota/news/jan-englert-modli-sie-o-szybka-smierc-lekarze-sa-bezradni-aa-MEcC-gt3E-cqtE.html?source=taboola&medium=Explore_recommended

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: