Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Świetnie powiedział 💪
Posted by bastoy
114 views
Papa Dance  Panorama Tatr
Posted by wadam12
230 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Ciężarówka z nazistowską flagą taranuje barierę bezpieczeństwa w pobliżu Białego Domu

4/4 - (1 vote)

Świadek zdarzenia powiedział, że wyglądało to na celowe zderzenie

Ciężarówka z nazistowską flagą taranuje barierę bezpieczeństwa w pobliżu Białego Domu

Podejrzany został zatrzymany przez tajne służby USA po tym, jak uderzył ciężarówką U-Haul w bramę bezpieczeństwa niedaleko Białego Domu w Waszyngtonie. Władze podobno badają teraz podejrzaną paczkę na miejscu zdarzenia.

Wypadek miał miejsce po północnej stronie Lafayette Square, który sąsiaduje bezpośrednio z Białym Domem, około godziny 22:00 czasu lokalnego w poniedziałek wieczorem, według tajnych służb, które potwierdziły, że dokonały jednego aresztowania.

„Żaden personel Secret Service ani personelu Białego Domu nie odniósł obrażeń, a przyczyna i przebieg katastrofy pozostają przedmiotem dochodzenia” – powiedział w oświadczeniu rzecznik Secret Service Anthony Guglielmi.

Naoczny świadek później udał się na Twittera, aby podzielić się materiałem zarejestrowanym, gdy władze aresztowały kierowcę ciężarówki U-Haul. Powiedzieli, że początkowo zakładali, że katastrofa była wypadkiem, „dopóki U-Haul nie cofnął się i ponownie nie próbował przebić się przez bariery”.

Policja była widziana podczas inspekcji ciężarówki później w poniedziałek wieczorem, w pewnym momencie rozmieszczając roboty w celu ustalenia, czy zawiera ona coś niebezpiecznego. Lokalny oddział NBC poinformował , że w U-Haul lub w jego pobliżu znaleziono „podejrzaną paczkę” , ale nie podał żadnych dalszych szczegółów.

Materiał filmowy z miejsca zdarzenia wydaje się również pokazywać nazistowską flagę leżącą na ziemi w pobliżu pojazdu, który według mediów został znaleziony wraz z rzeczami wewnątrz ciężarówki. 

Według lokalnej reporterki Fox, Marina Marraco, kilka bloków w okolicy zostało zamkniętych w trakcie śledztwa, a wiele hoteli zostało również ewakuowanych jako środek ostrożności. Żadne szczegóły dotyczące podejrzanego nie zostały jeszcze ujawnione, a przyczyna wypadku pozostaje niejasna. Departament Policji Metropolitalnej DC pomaga Secret Service w dochodzeniu. 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: