Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

19 000 „nowych” wulkanów, ale sekta klimatyczna zaprzecza gigantycznym ilościom CO2 poprzez erupcje

Rate this post

19 000 „nowych” wulkanów, ale sekta klimatyczna zaprzecza gigantycznym ilościom CO2 poprzez erupcje

Obraz: Symboliczny obraz podwodnych wulkanów, NOAA OFFICE OF OCEAN EXPLORATION AND RESEARCH

W tym roku odnotowano już kilka znaczących erupcji wulkanicznych. Ale to tylko przysłowiowy „wierzchołek góry lodowej”. W rzeczywistości wybucha o wiele więcej wulkanów niż jest widocznych na powierzchni Ziemi. Niedawno doniesiono, że satelity odkryły niewiarygodne 19 000 wulkanów pod dnem morskim. Każdy wulkan emituje do atmosfery ogromne ilości rzekomo problematycznego gazu cieplarnianego CO2 – w rzeczywistości umożliwia to życie roślin.

Komentarz Williego Hubera

Poniższa grafika przedstawia wszystkie znane wulkany podwodne. Całkowita ilość jest niejasna, ponieważ do tej pory tylko jedna czwarta oceanów świata została dokładnie odwzorowana przez sonar. W sumie na tym obszarze jest 43 000 znanych „gór podmorskich”, które uważa się za aktywne i nieaktywne wulkany. Dla porównania, na powierzchni Ziemi znanych jest tylko 1 900 wulkanów, z których 1 500 wybuchło aktywnie, tj. w ciągu ostatnich 10 000 lat.

Mapa nowo odkrytych wulkanów morskich.

Międzynarodowy zespół naukowców ocenił pomiary, które zostały wykonane m.in. za pomocą nowych satelitów CryoSat-2 Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA) oraz satelitów obserwacyjnych Ziemi SARAL indyjskiej i francuskiej agencji kosmicznej. Za pomocą pomiarów udało się wykryć podwodne wulkany, które wznoszą się co najmniej 1 100 metrów nad dnem morskim. I odwrotnie, oznacza to również, że niezliczone mniejsze góry podwodne pozostały nieodkryte.

Cytat z Vulkane.net

Każdy, kto kiedykolwiek widział erupcję wulkanu i tylko marginalnie zajmował się tym naturalnym zjawiskiem, wie, że gigantyczne masy gazów i magmy docierają do powierzchni ziemi i wchodzą do atmosfery.

Z pewnością pomaga fakt, że większość z tych wulkanów jest ukryta pod morzem – w przeciwnym razie trzeba by poważnie zapytać, ile CO2 suma tych wulkanów wydmuchuje do atmosfery rok po roku. Biorąc pod uwagę niewiarygodne ilości nowo odkrytych wulkanów, rozsądny jest wniosek, że odgazowanie jest wielokrotnością tego, co ludzie mogą kiedykolwiek uratować. Ponieważ wulkanizmu nie można kontrolować ani zmieniać, można śmiało powiedzieć, że wszystkie ludzkie wysiłki zmierzające do osiągnięcia większej lub mniejszej ilości CO2 są całkowicie bezcelowe – i niczym więcej niż oszustwem mającym na celu wyłudzenie dużej ilości pieniędzy podatników.

W rzeczywistości nigdzie nie ma poważnych badań i wyników dotyczących wymiarów emisji CO2 tylko jednego wulkanu, aby to ekstrapolować. Istnieje jednak fałszywa stacja badawcza na aktywnym wulkanie, Mauna Loa. Tam, ze wszystkich miejsc, znajduje się stacja pomiaru CO2, która oficjalnie nie podaje lokalnych danych, ale ma dostarczać informacji o międzynarodowej sytuacji CO2 – bezczelna kpina ze strony społeczeństwa. W rzeczywistości nastąpił tam również znaczny wzrost stężenia CO2 – co prawie na pewno wynika z faktu, że wulkan niedawno wybuchł.

Faktem jest, że „nauka” nie ma pojęcia, ile CO2 w ogóle emituje wulkan. Ponieważ jest to ważny kontrargument dla paniki klimatycznej, istnieją oczywiście „założenia” Federalnej Agencji Środowiska, które wskazują na swobodne szacunki w ich formułowaniu, a także tak zwane kontrole faktów, w których można odczytać to samo założenie. Argumentem panikanistów klimatycznych jest to, że stężenie CO2 pozostało takie samo w ciągu ostatnich 10 000 lat, dlatego wulkany nie wniosłyby znaczącego wkładu. Fantazjuje, że emisje wulkaniczne są „co najmniej sto razy mniejsze” niż emisje ludzi – w tym czasie 19 000 „nowych” wulkanów znalezionych tylko w jednej czwartej oceanów świata nie zostało jeszcze odkrytych. Nawiasem mówiąc, nawet lewicowo-liberalna Wikipedia odrzuca te twierdzenia, nawet jeśli w końcu kij hokejowy, który został już zdemaskowany jako fałszywy, jest nadal pokazywany.

Wikipedia: Rzekoma ewolucja CO2 w atmosferze ziemskiej.

Odkrywczy artykuł z Die Welt z 2017 roku nosi tytuł: Każda erupcja wulkanu jest gorsza niż miliony diesli. Pamiętaj, że nie wszystkie wulkany na świecie razem wzięte – w oparciu o najnowsze dane można łatwo założyć 100 000 lub więcej – ale pojedynczy wulkan. Ale może sytuacja się poprawi, jeśli będziemy jeść owady, a kraje, w pobliżu których znajduje się większość wulkanów, kupią certyfikaty CO2 za miliardy pieniędzy podatników.

One thought on “19 000 „nowych” wulkanów, ale sekta klimatyczna zaprzecza gigantycznym ilościom CO2 poprzez erupcje

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: