Brian Shilhavy
Redaktor, Health Impact News

Pojawiło się wideo rosyjskich żołnierzy opisujących, jak znaleźli „fabrykę dzieci” na Ukrainie, gdzie małe dzieci są wychowywane dla pedofilskich lub mordowane, aby pobrać ich organy i sprzedać je na czarnym rynku.

Wideo zostało opublikowane przez The People’s Voice i wspominają, jak inne źródła w Rosji opisały tę kwestię, a zachodnie media po prostu usprawiedliwiają to jako dezinformację lub propagandę.

Ale Rosjanie nie są jedynymi, którzy udokumentowali tę okropną praktykę handlu niemowlętami i małymi dziećmi w celach seksualnych, a następnie mordowania ich dla części ciała.

Dwa lata temu wydaliśmy dokument polskiego producenta filmowego Patryka Vegi „Oczy diabła”.

W tym dokumencie Vega jest w stanie przeprowadzić wywiad z jednym z handlarzy dziećmi, który handluje dziećmi z Polski i Ukrainy do dziecięcych w Niemczech, gdzie dzieci, zwykle w wieku od 5 do 7 lat, pracują przez kilka lat w, dopóki ich maleńkie ciała nie zaczną się rozpadać, a następnie są mordowane, aby pobrać narządy, które są sprzedawane bogatym i potężnym.

To nie jest łatwy dokument do oglądania, a ja byłem emocjonalnie zaburzony podczas jego oglądania, a ja zajmuję się tym tematem handlu dziećmi w celach seksualnych od prawie dekady.

Oto wideo rosyjskiego żołnierza z angielskimi napisami. To jest na naszym kanale Bitchute.