Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Virtuti
Posted by Enigma2021
10 views
Obcy z Atacama
Posted by Viss
49 views
IDIOCI W PRACY :-)
Posted by Mev
550 views

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Trzech Ukraińców napadło na pasażera taksówki , dusili i okradli swoją ofiarę .

4.7/5 - (3 votes)

Trzech obywateli Ukrainy pobiło 40-latka, który wsiadł do taksówki w Gdańsku. Założyli mu foliowy worek na głowę i okradli. Zostali zatrzymani przez policję. Sąd zastosował wobec podejrzanych trzymiesięczny areszt. Grozi im do 12 lat więzienia za rozbój.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak informuje gdańska policja, zatrzymano trzech obywateli Ukrainy w wieku 19, 27 i 40 lat. W trakcie zdarzenia sprawcy zaatakowali mężczyznę, który wsiadł do auta z oznaczeniami taksówki.

Gdańsk. Trzech Ukraińców zatrzymanych. Dusili i bili pasażera taksówki

Do zdarzenia doszło 29 stycznia. Podczas jazdy napastnicy założyli 40-latkowi foliową siatkę na głowę, zaczęli go dusić, bić, a następnie ukradli mu między innymi kurtkę, portfel z dokumentami i telefon warte prawie 2 tys. zł.

Mężczyzn aresztowano 7 lutego. Jak informuje gdańska policja, kryminalni z Wrzeszcza weszli do jednego z salonów gier i podczas przeszukania pomieszczenia na zapleczu lokalu zatrzymali 19-latka. Tego samego dnia zatrzymali również 27-latka.

Kilka godzin później na terenie Sopotu w ręce funkcjonariuszy wpadł 40-letni mężczyzna.

Trzem obywatelom Ukrainy grozi do 12 lat więzienia /Policja Gdańsk /materiał zewnętrzny

Jaka grozi im kara?

Mężczyźni zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty za rozbój i usiłowanie wykonania nieautoryzowanych transakcji kradzioną kartą bankomatową. Sąd aresztował ich w piątek na trzy miesiące.

Grozi im do 12 lat więzienia za rozbój oraz do 10 lat więzienia za usiłowanie kradzieży z włamaniem.

 

.Interia pl

 

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: