Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
790 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
45 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
46 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
51 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
47 views
Łapanka

Łapanka

Posted by bastoy
199 views
PRZEPRASZAMY-WAS

PRZEPRASZAMY-WAS

Posted by Viss
265 views

Rodzina Bruce’a Willisa udostępnia ważne informacje o stanie zdrowia aktora

5/5 - (2 votes)

Rodzina mówi, że u gwiazdy „Szklanej pułapki” niedawno zdiagnozowano otępienie czołowo-skroniowe

Rodzina Bruce’a Willisa ogłosiła w czwartek, że u aktora „Szklanej pułapki” zdiagnozowano otępienie czołowo-skroniowe , potwierdzając, że jego stan „postępował” po tym, jak w zeszłym roku odszedł z aktorstwa.

marcu 2022 roku jego rodzina poinformowała , że ​​u 67-letniego Willisa zdiagnozowano afazję i „odchodzi” od aktorstwa.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jego była żona, aktorka Demi Moore, potwierdziła diagnozę otępienia czołowo-skroniowego w poście na Instagramie w czwartek. Niektóre autorytety w dziedzinie zdrowia twierdzą, że  stan ten jest „rzadkim rodzajem demencji”, który może prowadzić do problemów z językiem i zachowaniem.

„Nasza rodzina chciała zacząć od wyrażenia naszej najgłębszej wdzięczności za niewiarygodny przypływ miłości, wsparcia i wspaniałych historii, które wszyscy otrzymaliśmy od czasu, gdy podzieliliśmy się pierwotną diagnozą Bruce’a” – napisał w imieniu rodziny Moore, który ma z Willisem trójkę  dzieci . „W tym duchu chcieliśmy przekazać wam najnowsze informacje o naszym ukochanym mężu, ojcu i przyjacielu, ponieważ teraz lepiej rozumiemy, czego on doświadcza”.

W oświadczeniu, któremu towarzyszyło zdjęcie Willisa, dodano, że „odkąd wiosną 2022 roku ogłosiliśmy diagnozę afazji Bruce’a, stan Bruce’a się pogorszył i teraz mamy bardziej szczegółową diagnozę: otępienie czołowo-skroniowe (znane jako FTD)”.

„Niestety problemy z komunikacją to tylko jeden z objawów choroby, z którą zmaga się Bruce. Chociaż jest to bolesne, ulgą jest wreszcie mieć jasną diagnozę” – napisano.

„FTD to okrutna choroba, o której wielu z nas nigdy nie słyszało i która może dotknąć każdego” – czytamy w oświadczeniu. „W przypadku osób poniżej 60. roku życia FTD jest najczęstszą formą demencji, a ponieważ postawienie diagnozy może zająć lata, FTD jest prawdopodobnie znacznie bardziej rozpowszechniona, niż nam się wydaje. Obecnie nie ma lekarstwa na tę chorobę, co, jak mamy nadzieję, zmieni się w nadchodzących latach. Mamy nadzieję, że wraz z postępem stanu Bruce’a uwaga mediów zostanie skupiona na rzuceniu światła na tę chorobę, która wymaga znacznie większej świadomości i badań”.

W poście Moore w imieniu jej rodziny napisano, że Willis „zawsze wierzył w używanie swojego głosu na świecie, aby pomagać innym i podnosić świadomość ważnych kwestii, zarówno publicznie, jak i prywatnie. W głębi serca wiemy, że – gdyby mógł dzisiaj – chciałby zareagować, zwracając uwagę całego świata i łącząc się z tymi, którzy również zmagają się z tą wyniszczającą chorobą i jak wpływa ona na tak wiele osób i ich rodziny”.

Po tym, jak jego rodzina potwierdziła w zeszłym roku diagnozę afazji, zauważono, że będzie miał trudności z mówieniem, pisaniem i rozumieniem języka. Jednak od tego czasu pojawiał się publicznie z członkami rodziny i przyjaciółmi.

„Bruce zawsze znajdował radość w życiu — i pomagał wszystkim, których zna, robić to samo. Oznaczało to, że świat zobaczył, że poczucie troski powróciło do niego i do nas wszystkich” – dodał czwartkowe oświadczenie. „Byliśmy tak poruszeni miłością, jaką wszyscy okazaliście naszemu drogiemu mężowi, ojcu i przyjacielowi w tym trudnym czasie. Wasze nieustające współczucie, zrozumienie i szacunek pozwolą nam pomóc Bruce’owi żyć pełnią życia, na ile to możliwe”.

Inne szczegóły dotyczące jego diagnozy nie zostały podane w czwartek.

 

Willis jest znany ze swojej trwającej od dziesięcioleci kariery w Hollywood, zwłaszcza z roli głównej w filmie Szklana pułapka i wielu jego kontynuacjach. Występował w przebojach takich jak „Armageddon” i „Piąty element”, a także „12 małp”, „Szósty zmysł” i „Pulp Fiction”.

Według jego strony IMDB Willis otrzymał nagrodę Złotego Globu i dwie nagrody Emmy.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: