Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Jak zostać SZLACHCICEM?

Jak zostać SZLACHCICEM?

Posted by Mforum
366 views

Bąkiewicz i Winnicki walczą „na śmierć i życie” , sprawa trafi do prokuratury .

5/5 - (2 votes)

Robert Bąkiewicz poinformował w poniedziałek, że składa zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W niedzielę w mediach społecznościowych prezes Ruchu Narodowego, poseł Konfederacji Robert Winnicki przekazał, że Robert Bąkiewicz został odwołany ze stanowiska prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

„Walny Zjazd Stowarzyszenia Marsz Niepodległości odwołał z funkcji Bąkiewicza i powołał na prezesa Bartosza Malewskiego. Przedstawione kolejne informacje o przekrętach muszą według mnie znaleźć finał w prokuraturze” – napisał na portalu Twitter poseł Winnicki.

Dymisja Roberta Bąkiewicza

Według ustaleń medialnych, za dymisją Roberta Bąkiewicza było 31 członków, a jedna osoba wstrzymała się od głosu.

Jednak sam dotychczasowy prezes stowarzyszenia nie uznaje wyników głosowania. Twierdzi bowiem, że zwołane w niedzielę zgromadzenie było nielegalne.

„W odniesieniu do wydarzeń i doniesień prasowych dotyczących nielegalnego walnego zebrania członków Stowarzyszenia Marsz Niepodległości oświadczam, że informacje o moim odwołaniu są nieprawdziwe, a dzisiejsze zebranie odbyło się wbrew statutowi i regulaminowi stowarzyszenia” – oznajmił Bąkiewicz we wpisie.

Zawiadomienie do prokuratury

W poniedziałek na Twitterze Robert Bąkiewicz poinformował, że w związku z „bezprawną próbą przejęcia władzy w Stowarzyszeniu Marsz Niepodległości”, wraz z członkami zarządu, składa zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. „Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nie może zostać partyjną przybudówką Winnickiego i Bosaka” – stwierdził dotychczasowy prezes organizacji.

W związku z wczorajszą bezprawną próbą przejęcia władzy w Stowarzyszeniu Marsz Niepodległości, dziś wraz z członkami zarządu, składamy zawiadomienie do Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa.

nie może zostać partyjną przybudówką Winnickiego i Bosaka.

Bąkiewiczowi odpowiedział Robert Winnicki. „Rozumiem, że wzywasz Ziobrę na pomoc, żeby przyblokować postępowanie w sądzie rejestrowym, ale poza być może lekkim opóźnieniem nic nie osiągniesz. Natomiast tak w ogóle to do wizyt w prokuraturze się przyzwyczajaj, będziesz tam częstym gościem przez najbliższe lata” – napisał.

Rozumiem, że wzywasz Ziobrę na pomoc żeby przyblokować postępowanie w sądzie rejestrowym ale poza być może lekkim opóźnieniem nic nie osiągniesz. Natomiast tak w ogóle to do wizyt w prokuraturze się przyzwyczajaj, będziesz tam częstym gościem przez najbliższe lata.

zródło : Do Rzeczy.pl

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: