Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

INFORMACJE BIEŻĄCE.
Posted by Enigma2021
271 views
Dzień Świra. 2002.
Posted by Joana100
176 views

Raport Solari: Jak zatrzymać waluty cyfrowe banku centralnego

Rate this post

Raport Solari: Jak zatrzymać waluty cyfrowe banku centralnego

CBDC są w toku, ale przejrzystość i masowe działania mogą rzucić ogromny klucz w pracach nad ich wdrożeniem. Raport Solari sugeruje kilka konkretnych kroków, które ludzie mogą podjąć, z których najważniejszym jest zwiększenie wykorzystania gotówki i wyjaśnienie odbiorcom, dlaczego gotówka jest zagrożona i co mogą z tym zrobić.

Dla każdego młodego człowieka, któremu zapłaciłem za produkty lub usługi gotówką, proste wyjaśnienie sprawia, że oczy się rozświetlają: „Człowieku, nigdy o tym nie myślałem”. Moje pytanie: Co stanie się z twoimi pieniędzmi i twoją zdolnością do prowadzenia biznesu, gdy internet przestanie działać? Teraz myślą i wkrótce staną się częścią ruchu oporu. ⁃ Edytor TN

Wielu subskrybentów i czytelników raportu Solari zastanawiało się, w jaki sposób mogą zapobiec przyjęciu walut cyfrowych banku centralnego (CBDC) w USA i innych krajach. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że każdy z nas może zrobić wiele, aby coś zrobić. W wysoce lewarowanym systemie finansowym, takim jak nasz, jednostka ma duże znaczenie.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oto działania, które każdy z nas może podjąć:

(1) Używaj gotówki, gdy tylko jest to możliwe – i daj wszystkim znać, dlaczego używasz gotówki. Opuść zakłady, które odmawiają przyjęcia gotówki. Jeśli korzystasz z odległych zakładów, w których gotówka nie jest możliwa, użyj czeków, jeśli możesz. Dowiedzieliśmy się od subskrybenta, że firmy czekowe starają się realizować zamówienia wszystkich klientów banków, którzy niedawno zażądali czeków. Niezależnie od tego, czy są to statystyki bankowe, czy anegdotyczne raporty od naszych subskrybentów, wykorzystanie gotówki wyraźnie rośnie.

(2) UTRZYMANIE ANALOGU. Chcemy zdrowej równowagi między możliwościami transakcji cyfrowych i analogowych. To, czego nie chcemy, to czysto cyfrowy system – czy to CBDC, czy jakikolwiek inny mechanizm cyfrowy. Pewna ilość cyfryzacji jest zarówno zdrowa, jak i wydajna, ale czysto cyfrowy system – praktycznie we wszystkim – jest podatny na centralną kontrolę i manipulację. Ogranicz korzystanie z systemów cyfrowych, unikaj w jak największym stopniu technologii biometrycznych i nie używaj kodów QR! Usuń inwazyjne systemy nadzoru z domu. Korzystaj z przewodowych połączeń internetowych, bez Wi-Fi i znajdź inne sposoby na rozluźnienie uścisku technologii w swoim umyśle. Podczas gdy jesteś na tym, odmów używania lub wspierania rejestrów szczepień (patrz 22 sposoby na zatrzymanie rejestrów szczepień).

(3) DĄŻYĆ DO UCZCIWOŚCI. Handluj z uczciwymi ludźmi, nawet jeśli wydaje się, że kosztuje więcej. Ostatecznie, oszuści i inni, którzy przyczyniają się do niezdrowych systemów poprzez własną chciwość lub żądzę władzy, powodują niewyobrażalne straty. Wszystkie te niewielkie koszty związane z uczciwym prowadzeniem interesów mogą okazać się ratujące życie, jeśli alternatywą jest posiadanie aktywów w Madoff i Lehman Brothers.

(4) BANKOWOŚĆ NA MAŁĄ SKALĘ. Znajdź dobry, dobrze zarządzany lokalny bank lub unię kredytową dla swoich operacji bankowych (patrz Jak znaleźć dobry bank lokalny). Porozmawiaj z pracownikami swojego banku i poinformuj ich o zagrożeniach związanych z systemem CBDC dla Ciebie i banku. Sprawdź nasz szablon listu, który możesz udostępnić swojemu bankowi, dostosowując go do indywidualnych okoliczności i obaw związanych z CBDC.

(5) FINANSUJ SWOICH PRZYJACIÓŁ, A NIE WROGÓW. Zacznij od zmniejszenia liczby internetowych i cyfrowych transakcji finansowych i, jeśli to możliwe, nie polegaj ani nie inwestuj w firmy fintech i karty kredytowe, które finansują i promują cyfrowe identyfikatory, szczepienia lub paszporty zdrowotne i CBDC. Finansowanie lokalnego rolnika lub usługi dystrybucji gospodarstw rolnych może nie wyglądać na duże źródło pieniędzy, ale oznacza to, że masz większą szansę nie zostać osaczonym i nie jeść owadów i mięsa hodowanego w laboratorium.

(6) WSPIERANIE URZĘDNIKÓW SŁUŻBY CYWILNEJ, KTÓRZY POPIERAJĄ WOLNOŚĆ FINANSOWĄ. Poproś ustawodawców swojego stanu o ustanowienie suwerennego banku państwowego, takiego jak Bank of North Dakota, aby chronić twoje prawo do bezpłatnych transakcji finansowych. Upewnij się, że jest to suwerenny bank, który wspiera (i nie może konkurować) z prywatnymi bankami społecznościowymi i kasami kredytowymi oraz pomaga im oferować bezpłatne prywatne transakcje finansowe.

Kiedy już to zrobisz, poproś ich, aby założyli państwowy magazyn metali szlachetnych. Następnie, w najgorszym przypadku, możesz użyć swojego złota i srebra jako lokalnej waluty (jeśli twój stan był wystarczająco sprytny, aby znieść podatek od sprzedaży metali szlachetnych – jeśli nie, to inna sprawa do omówienia z ustawodawcami stanowymi).

7) DOMAGAĆ SIĘ POCIĄGNIĘCIA DO ODPOWIEDZIALNOŚCI NOWOJORSKIEJ AGENCJI FEDERALNEJ. Napisz i zadzwoń do swoich kongresmenów.

Powiedz każdemu posłowi, że jesteś wyborcą i że chcesz, aby podjął następujące działania, czy to poprzez ustawodawstwo, odmowę finansowania lub inne dostępne środki nacisku, z których mogą skorzystać:

Żądaj audytu ze strony Banku Centralnego Nowego Jorku (który jest depozytariuszem rządu USA i działa jako przedstawiciel rządu USA w sprawach finansowych).

Nalegać, aby agencje rządowe, które nie przeprowadziły ustawowych audytów, takie jak Departament Obrony (DOD) i Departament Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast (HUD), a także Skarb USA, przedłożyły roczne, dobrze zbadane sprawozdania finansowe.

Śledzenie 21 bilionów dolarów funduszy, które zniknęły z rachunków rządu USA w ramach audytów Departamentu Obrony i HUD w Nowym Jorku.

Upewnij się, że brakujące pieniądze zostaną zwrócone do Skarbu USA.

Jasne oświadczenie, że urzędnicy Kongresu nie mogą stanowić prawa ani przyznawać żadnych dalszych uprawnień lub finansowania Fed (w szczególności nowojorskiemu Fed), dopóki Fed nie zostanie poddany audytowi, przejrzysty, pociągnięty do odpowiedzialności i zrekompensowany za wszystkie nielegalne transakcje na rachunkach rządu USA posiadanych przez Fed lub jego banki członkowskie. Kongres nie powinien akceptować argumentu, że władza wykonawcza ma uprawnienia do kontynuowania tworzenia CBDC bez zgody Kongresu.

Należy pamiętać, że 21 bilionów dolarów to 65 000 dolarów na osobę w USA. Należy również zauważyć, że brakujące kwoty po roku budżetowym 2015 nie są jeszcze znane.
[Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o organizacji amerykańskiego systemu bankowości centralnej, zobacz Historia i organizacja Rezerwy Federalnej] Aby dowiedzieć się więcej o 21 bilionach dolarów brakujących na rachunkach rządu USA i co to oznacza dla inwestorów, zobacz Solari’s Missing Money and our Missing Money Wrap Up].

(8) WEZWANIE DO WYCOFANIA SIĘ USA Z WHO. Poproś także swoich kongresmenów, aby zakończyli członkostwo USA w Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i przestali finansować WHO z pieniędzy naszych podatników. Wśród innych niedopuszczalnych środków, WHO wykorzystuje system opieki zdrowotnej do wprowadzenia paszportów szczepień, co jest jedynie sposobem na uzyskanie systemu uwierzytelniania wymaganego dla CBDC i kontroli przestrzennej.

Wzór pisma do posłów do PE w sprawie nadchodzących zmian w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych WHO można znaleźć tutaj.

(9) POWIEDZ „NIE” OPODATKOWANIU BEZ REPREZENTACJI. Jeśli chodzi o opodatkowanie,
CBDC jest jednym ze sposobów wprowadzenia opodatkowania bez reprezentacji. Zanim zapłacisz podatki 15 kwietnia, zapytaj wszystkich swoich przedstawicieli federalnych i stanowych oraz wszystkich, których znasz, dlaczego powinniśmy płacić podatki, skoro (a) w skarbie państwa brakuje 21 bilionów dolarów lub 65 000 dolarów na osobę w USA i (b) rząd USA zaangażował się w system, w którym księgi rządowe są fałszowane przez oświadczenie 56 Rady Doradczej Federalnych Standardów Rachunkowości.

(10) OSTRZEŻ SWOJĄ RODZINĘ I PRZYJACIÓŁ. Ludzie muszą wiedzieć, co planują bankierzy centralni, aby oni również mogli podjąć działania już teraz. Wyślij te cztery filmy do znajomych i rodziny, którzy chcą być wolni.

(11) NIE POZWÓLCIE, ABY PROPAGANDA WAS PRZEKONAŁA, ŻE CBDC SĄ W PORZĄDKU. Dowiedz się więcej o taktykach propagandowych używanych do sprzedawania ci rzeczy, które nie są w twoim interesie.

(12) ŚWIĘTUJ TĘ OKAZJĘ. Decentralizacja władzy finansowej może znacznie poprawić naszą gospodarkę. To poważna szansa, jeśli uda nam się ją wykorzystać. Połącz siły z zainteresowanymi sąsiadami i poznaj praktyczne opcje – zwłaszcza jeśli chodzi o świeżą lokalną żywność. Jeśli będziemy uprawiać własną żywność, bankierom będzie znacznie trudniej kontrolować system transakcyjny. Stwórzcie krąg Solari, jeśli chcecie się wzajemnie bronić i wspólnie podejmować lokalne działania.

Banki centralne naciskają na centralną kontrolę – wierzą, że stracą kontrolę, jeśli tego nie zrobią. Biorąc pod uwagę, że nie zapewniają one podstawowych funkcji, a ich działalność kontrolna jest niezwykle szkodliwa i kosztowna, może to być doskonała rzecz zarówno dla naszej wolności, jak i naszych portfeli.

Ta szansa zależy od naszego przywództwa. Więc zacznij prowadzić tam, gdzie możesz i jak możesz. Nigdy nie wiesz, co może się stać, dopóki nie spróbujesz! Czy masz jakieś inne świetne sugestie? Subskrybenci mogą publikować je w komentarzach poniżej.

The following two tabs change content below.
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: