Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
892 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
118 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
110 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
117 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
119 views
Łapanka

Łapanka

Posted by bastoy
356 views
PRZEPRASZAMY-WAS

PRZEPRASZAMY-WAS

Posted by Viss
340 views

21-letnia Polka twierdzi, że jest zaginioną Madeleine McCann

Rate this post

21-letnia Polka twierdzi, że jest zaginioną Madeleine McCann

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polka, która na Facebooku przedstawia się jako Julia Faustyna, ogłosiła, że to właśnie ona może być zaginioną w 2007 roku Madeleine McCann.

Swoje podejrzenia 21-latka zgłosiła na policję w Polsce, ale nie została poważnie potraktowana. Dziewczyna twierdzi, że od jakiegoś czasu ma kontakt z kuzynem zaginionej Angielki. Z publikacji Birmingham Live wynika, że rodzina Madeleine McCann podobno poprosiła ją o test DNA.

Zostawili ją w hotelu

3 maja minie 16 lat od zaginięcia małej Angielki. Stało się to, gdy spędzała z rodzicami i rodzeństwem wakacje w Praia da Luz w Portugalii. Madeleine miała wówczas niespełna 4 lata. Urodziła się 12 maja 2003 roku.

Rodzice wraz z przyjaciółmi poszli na kolację do restauracji znajdującej się niedaleko hotelu. Madeleine i jej rodzeństwo zostali sami, ale Garry i Kate McCann twierdzą, że co jakiś czas zjawiali się w hotelu, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Przy kolejnych odwiedzinach, około 22:00, matka Madeleine zorientowała się, że najmłodszej córki nie ma w pokoju. Po krótkich poszukiwaniach zawiadomiono policję. Dziewczynki nigdy nie odnaleziono.

O zaginięciu Madeleine mówiły media na całym świecie. Śledztwo prowadzone przez portugalską policję zostało umorzone. Sprawą zajęła się brytyjska policja, która w 2011 r. ponownie zaczęła szukać Madeleine. Niczego jednak nie wyjaśniono.

Znaki szczególne

Julia twierdzi, że zarówno jej historia, jak i Madeleine, mają ze sobą wiele wspólnego. Julia miała być w dzieciństwie molestowana, a mężczyzna, który to robił miał mieć na imię Ney. Tymczasem podejrzewanym o uprowadzenie Madeleine jest Martin Ney, skazany za zabójstwo trzech chłopców i oskarżony o wykorzystywanie nawet 40 innych dzieci.

Młoda Polka zdradziła też, że w przeszłości molestował ją partner babci. To miało sprawić, że trafiła na oddział psychiatryczny dla dzieci i młodzieży. Na Facebooku twierdzi także, że nie może zdobyć swojego aktu urodzenia, a jej rodzina nie chce zgodzić się na badania DNA, które mogłyby potwierdzić, że jest ich córką.

Dziewczyna zwróciła również uwagę na znaki szczególne, które mają potwierdzać, że może być zaginioną Madeleine. To m.in. pieprzyki i piegi w charakterystycznych miejscach oraz ta sama choroba anatomiczna oka – coloboma.

Julia Faustyna aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 600 tysięcy osób z całego świata. Na Facebooku przedstawia się jako piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka. Gra na pianinie i ukulele.

The following two tabs change content below.
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: