Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Głodówka narodowa
Posted by Enigma2021
27 views
INFORMACJE BIEŻĄCE.
Posted by Enigma2021
272 views
Dzień Świra. 2002.
Posted by Joana100
177 views

Sceny jak z horroru w Poznaniu. Ukraiński »kanibal« odgryzł kobiecie kawałek ucha

5/5 - (10 votes)

Policja odgryzione ucho

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Takie historie brzmią niczym z horroru jednak w Polsce, stają się codziennością z powodu „gości” Morawieckiego, którzy panoszą się bezkarnie po naszym kraju i często wyłudzają bezpodstawnie przyznane im świadczenia socjalne. Na poznańskim Dębcu agresywny mężczyzna wtargnął do samochodu kobiety, gdy ta zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. Nagle odgryzł jej kawałek ucha, co potwierdziła lokalna policja.

 

O sprawie informują lokalne media. Do zdarzenia doszło na poznańskim Dębu 26 stycznia 2023 roku około godziny 2:00 w nocy. Wtedy to agresywny mężczyzna uszkodził pięć samochodów. Okazało się, że sprawcą był 35-letni obywatel Ukrainy.

To jednak nie wszystko. Ukraiński kanibal w pobliżu ulic Łozowej i Kasztanowej zaatakował kobietę, która zatrzymała się, aby przepuścić mężczyznę na drugą stronę i odgryzł jej kawałek ucha. Następnie wyrzucił kobietę z pojazdu i nim odjechać.

– Agresor wykorzystał ten moment, otworzył drzwi od pojazdu, groził kierującej, po czym odgryzł jej fragment ucha i ukradł samochód. Po przejechaniu kilku ulic uderzył w znak drogowy, porzucił auto i zaczął uciekać pieszo. Został szybko namierzony i zatrzymany przez policjantów – mówi Marta Mróz.

35-latek ze względu na irracjonalne zachowanie oraz brak kontaktu został doprowadzony do szpitala, gdzie przebywa na obserwacji. Policja czekamy na decyzję lekarzy, kiedy będzie mogła przeprowadzić z jego udziałem dalsze czynności.


CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: