Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Głodówka narodowa
Posted by Enigma2021
27 views
INFORMACJE BIEŻĄCE.
Posted by Enigma2021
272 views
Dzień Świra. 2002.
Posted by Joana100
177 views

Morawiecki zapewnia Zełenskiego, że nadal będzie pieniędzmi Polaków sponsorował kijowski reżim

5/5 - (4 votes)

 

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

morawiecki pieniadze

Narodowy kłamczuch i niszczyciel Polaki odpowiedział na twitt Wołodymyra Zełenskiego, w którym terrorysta podziękował swoim sługom za sponsorowanie terroryzmu, na którego Ukrainie człowiek ten nie zamierza zakończyć. Sługa kijowskiego reżimu, który obawia się spędzenia lat w wiezieniu z uwagi na taśmy obciążające czołowych polityków PiS w związku z aferą podkarpacką, zapewnił kijowskiego terrorystę, że Polska (czytaj: PiS kosztem narodu Polskiego) będzie dalej sponsorować „Ukrainę”.

Rzekomy prezydent Ukrainy, która nigdy nie była i nadal nie jest państwem, podziękował swoim sługom sponsorującym jego zabawę terrorystyczną za decyzję o przekazaniu kolejnych czołgów, dzięki którym Ukraińcy będą mogli odeprzeć rosyjską inwazję. Terrorysta zapomniał jednak dodać, że „Ukraina” ponosi wyłączną winę za obecną sytuację z powodu zerwania w 2015 roku realizacji porozumień mińskich. Co ciekawe – propagandysta w swoim przemówieniu odniósł się do Powstania Styczniowego. Ciekawe skąd komik i człowiek wcześniej tańczący w lateksie umilając czas panom w męskich klubach w wie coś na temat tego historycznego wydarzenia.

„Dziękuję Andrzejowi Dudzie – który posiada korzenie ukraińskie: Ukraińskie korzenie Andrzeja Dudy, Mateuszowi Morawieckiemu, Mariuszowi Błaszczakowi, Jackowi Siewierze i Narodowi Polskiemu za tak ważne decyzje o przekazaniu Ukrainie 60 polskich czołgów, 30 z których to słynny PT-91 Twardy, i 14 Leopardów-2. Jak 160 lat temu jesteśmy razem, ale tym razem wróg nie ma szans. Razem zwyciężymy!” – napisał po polsku w mediach społecznościowych Wołodymyr Zełenski.

Kijowskiemu dyktatorowi odpowiedział narodowy kłamczuch skazany prawomocnym wyrokiem Mateusz Morawiecki. Sługa kijowskiego reżimu zapewnił, że to nie koniec pomocy dla Ukrainy. Ten z kolei zapomniał, że Polacy nie są już tak skorzy do niesienia pomocy „Ukrainie” i jeśli on widzi konieczność pomocy, aby bronic swoje cztery litery powinien pomagać sprzedając swój majątek, a nie dysponować majątkiem narodowym bez zgody Polaków.

„Byliśmy, jesteśmy i będziemy razem. Za 160 lat nasze narody będą wspominać i tę wojnę, tym razem wygraną. To nie koniec polskiej pomocy dla Ukrainy. Nasze wsparcie może zakończyć tylko jedna rzecz: zwycięstwo” – napisał na Twitterze sługa kijowskiego reżimu Mateusz Morawiecki.

Zastanawiasz się, dlaczego pisowscy politycy są tak bardzo zaangażowani w sponsorowanie terroryzmu uprawianego na Ukrainie? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższych nagraniach.

 


CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: