Dziennikarz Telegraph: Klausowi Schwabowi nie uda się utworzyć rządu światowego

5/5 - (1 vote)

Dziennikarz Telegraph: Klausowi Schwabowi nie uda się utworzyć rządu światowego

W tym tygodniu Światowe Forum Ekonomiczne odbywa się ponownie. Martin Visser, dziennikarz finansowy The Telegraph, był tam kilka razy, a spotkanie dało mu „trochę ambiwalentne uczucie”, mówi w nowym internetowym serialu PowNed COMPLOT?!

„Z jednej strony przebywanie wśród różnych sławnych ludzi jest czymś wyjątkowym, ale z drugiej strony myślisz również: co to za elitarna rzecz” – mówi Visser. „Kogo reprezentują ci ludzie?

Na WEF nosy wskazują w tym samym kierunku. Jest to daleko idąca forma wpływu. Nie jest to solidna polityka, ale jest tak, że na przykład premier Rutte stopniowo dostosowuje się do pewnego rodzaju wspólnego mianownika na świecie. To może być władza, argumentuje dziennikarz.

„Myślę, że to słuszne, że patrzymy na ten klub z pewną ostrożnością i krytyką” – kontynuuje.

Nie sądzę, że tak się stanie.

Visser nie wierzy, że w 2030 roku będziemy rządzić w zupełnie inny sposób przez globalną elitę Światowego Forum Ekonomicznego.

„Myślę, że Klaus Schwab może tego chcieć. Oto jak ambitny jest ten człowiek. Ale na szczęście ludzie w elicie są również normalnymi ludźmi, którzy również popełniają błędy. I to bardzo dużo. Głupie błędy. Często nie zgadzają się z innymi. Kłócą się. Robią głupie rzeczy. Więc zanim połączą siły, aby utworzyć front, utworzyć rząd światowy i wszystko będzie inne niż w 2030 r. – nie sądzę, że tak się stanie” – mówi.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: