Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Rosyjskie miasto ponosi straty – 14 000 mieszkańców bez prądu po ukraińskim ataku granicznym

4/4 - (1 vote)

Jeden cywil zginął, kolejnych osiem osób zostało rannych , a  ferma drobiu została uszkodzona  w wyniku ukraińskiego ostrzału w rosyjskim obwodzie biełgorodzkim – poinformował w niedzielę gubernator regionu.

„Jedna osoba nie żyje. Wiadomo, że mężczyzna przyjechał do nas z Tambowa i pracował jako wykonawca przy budowie fermy drobiu” – napisał na Telegramie gubernator Biełgorodu Wiaczesław Gładkow.

Ponadto powiedział: „ Szacuje się, że 14 000 mieszkańców nadal nie ma prądu . Ekipy ratunkowe zaczynają ponownie podłączać sieć do rezerwowych źródeł zasilania”.

Biełgorod graniczy z Ukrainą i przez całą wojnę był atakowany. Niedzielny ostrzał nastąpił po tym, jak  The Times  doniósł  , że Pentagon milcząco popiera ukraińskie ataki na terytorium Rosji , chociaż nic nie wskazuje na to, by podczas ataku na Biełgorod użyto broni amerykańskiej.

Kiedy Stany Zjednoczone dostarczyły Ukrainie systemy wyrzutni rakiet HIMARS, administracja Bidena powiedziała, że ​​otrzymała „zapewnienia”, że siły ukraińskie nie będą ich używać na terytorium Rosji. Ale Stany Zjednoczone nie wydają się już zaniepokojone tym, w jaki sposób broń jest używana.

„Kiedy dajemy im system uzbrojenia, to do nich należy, gdzie go używają, jak go używają, ile amunicji zużywają do korzystania z tego systemu. To znaczy, to są ukraińskie decyzje i szanujemy to” Rzecznik Rady John Kirby powiedział w zeszłym tygodniu.

W raporcie Timesa napisano, że Stany Zjednoczone nie są już zaniepokojone ukraińskimi atakami w Rosji prowadzącymi do poważnej eskalacji tylko dlatego, że Moskwa nie odpowiedziała jeszcze bronią nuklearną ani atakami na kraje NATO.

Mapa przez CNN

Mapa: Biełgorod leży około 25 mil na północ od granicy z Ukrainą.

https://www-zerohedge-com.translate.goog/geopolitical/russian-city-suffers-casualties-14000-without-power-after-ukraine-cross-border-attack?

%d bloggers like this: