Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

»Wiadomości« TVP oskarżają Fakty TVN o manipulację słów Kaczyńskiego o »dawaniu w szyję«

4/4 - (1 vote)

Propagandowy program informacyjny “Wiadomości” nadawany przez TVP postanowiły wziąć w obronę Kaczyńskiego. We wtorkowym wydaniu widzowie kontrolowanej przez pisowski reżim Telewizji Polskiej wydawcy programu informacyjnego „Wiadomości” dowiedzieli się, że prezes PiS padł ofiarą złych mediów opozycyjnych, które zupełnie przekręciły jego słowa o „dawaniu w szyję” przez młode kobiety.

Jaki teren jest dziś najbogatszy? No Warszawa, ale dzieci najmniej w Polsce jest w Warszawie, więc to nie jest kwestia wyłącznie ekonomiczna, ale też pewnego nastawienia ludzi, a w szczególności pań, bo to kobiety rodzą dzieci – mówił w sobotę w Ełku Jarosław Kaczyński. – I tutaj trzeba też powiedzieć więcej też i trochę otwarcie pewnych rzeczy gorzkich. Jeżeli się utrzyma taki stan, że do 25. roku życia dziewczęta, młode kobiety, piją tyle samo, co ich rówieśnicy, to dzieci nie będzie – dodał prezes PiS.

“Wiadomości” TVP, które znane są z rozpowszechniania dezinformacji długo zastanawiały się jakby tu odwrócić kota ogonem i pokazać Kaczyńskiego w dobrym świetle. Wymyślono więc, że te wszystkie słowa płynęły z dobre serca wodza. — Od polityki do ogólnopolskiej dyskusji nie brak reakcji po słowach prezesa partii rządzącej o alkoholu, kobietach i konsekwencjach zaglądania do kieliszka — tak materiał o nazwie “Problem bez politycznych barw” zapowiedziała prezenterka TVP.

W materiale przywołano m.in. akcję społeczną spelnionetoasty.pl, materiał Onetu o młodych alkoholiczkach, by płynnie przejść do żałosnej wypowiedzi Kaczyńskiego. Ale tylko do jej części, w której mówił o rodzeniu. Zupełnie pominięto pseudonaukowe pierdy prezesa i jego teorię o tym, że mężczyzna potrzebuje 20 lat, a kobieta dwóch, by się uzależnić od alkoholu.

Reporter Adrian Borecki nie zapomniał jednak wspomnieć o złej opozycji i mediach, które zmanipulowały wypowiedź prezesa. – Tego państwo w “Faktach” nie usłyszeli – powiedział przejęty.

Umówmy się, gdyby Kaczyński nawet zdjął spodnie na sejmowej mównicy i się tam załatwił, TVP stwierdzi, że to, co wszyscy widzą jest manipulacją mediów, opozycji i pewnie też Niemiec.

%d bloggers like this: