IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
731 views

W Brazylii zabierają dzieci rodzicom, którzy kwestionują wyniki wyborów.

W Brazylii zabierają dzieci rodzicom, którzy kwestionują wyniki wyborów.

Jane Zirkle z The War Room poinformowała w niedzielę, że brazylijski inspektor sprawiedliwości, minister Luis Felipe Salomao, który został mianowany ministrem przez ówczesnego prezydenta Lulę da Silvę w 2008 roku, podpisał rozporządzenie wykonawcze zezwalające Urzędowi ds. Młodzieży na odbieranie dzieci protestującym w wyborach.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Od października miliony Brazylijczyków wyszły na ulice, aby zaprotestować przeciwko temu, co uważają za sfałszowane wybory populistycznego prezydenta Jaira Bolsonaro.

Z tweeta poniżej: Około godziny 22:00 (18.11.22) Rada Opiekuńcza próbowała oddzielić dzieci od rodziców przed batalionem wojskowym w Av.Fernandes – Maceió-AL

Demonstranci nie zgodzili się.

Brazylijscy demonstranci wypchnęli z tłumu przedstawicieli Urzędu ds. Młodzieży.

Jak wcześniej informowaliśmy, w Brazylii trwają protesty przeciwko sfałszowanym wyborom. Ludzie nie chcą, żeby to komuniści dyktowali warunki.

Oto, jak to się robi: ponad 3 miliony Brazylijczyków wyszło na ulice wczoraj, 15 listopada, w Dzień Republiki, aby zaprotestować przeciwko sfałszowanym wyborom.

Partia prezydenta Jaira Bolsonaro przedstawiła swój raport i zapowiedziała, że wystąpi o unieważnienie wyborów, ponieważ wyniki nie mogły zostać potwierdzone.

Od czasu masowego oszustwa w drugiej turze wyborów 30 października w Brazylii, miliony Brazylijczyków codziennie protestują na ulicach przeciwko oszustwom wyborczym komunistycznego przestępcy Luiza Inácio Luli da Silvy.

Media głównego nurtu, takie jak O Globo, odmawiają informowania o być może największych protestach, jakie kiedykolwiek widział świat, jeszcze bardziej podsycając gniew i rozczarowanie narodu brazylijskiego.

W czwartek skrajnie lewicowy sąd nakazał bankom zablokowanie funduszy od co najmniej 42 przedsiębiorców rolnych, którzy popierają prezydenta Jaira Bolsonaro.

Minister Sądu Najwyższego Alexandre de Moraes nakazał zamrożenie kont bankowych co najmniej 42 osób i firm w Mato Grosso podejrzanych o finansowanie protestów, donosi CBN.

Lista została sporządzona przez policję federalną i federalną policję drogową na prośbę samego Moraesa, po tym, jak otrzymali wiadomość, że 115 ciężarówek pojechało do Brasílii, aby zintensyfikować protesty w kwaterze głównej armii (QC). Decyzja została przekazana bankowi centralnemu w ubiegłą sobotę” – powiedziało źródło.

„W decyzji minister stwierdził, że prawo do strajku i zgromadzeń jest zagwarantowane w konstytucji federalnej. Powiedział jednak, że działania prowadzone od pierwszego tygodnia listopada były „antydemokratyczne” i „nielegalne”.

Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: