Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Nowa Ruda – Śmierć 11-letniej dziewczynki w szpitalu ,rodzice od czterech lat walczą o prawdę ,są bezsilni !!!

4/4 - (2 votes)

Historię opisuje w najnowszym reportażu „Uwaga! TVN”. Do tajemniczej śmierci 11-letniej Oliwki doszło w 2018 roku. Od tamtej pory jej rodzina próbuje dotrzeć do prawdy i ustalić, jak doszło do tragedii. Oliwka trafiła ze szkoły do szpitala z trudnym do powstrzymania krwotokiem z nosa. – Lekarz powiedział do mnie, że nie ma leczenia krwawienia z nosa i na to się nie umiera. Zgodził się przyjąć Oliwkę na obserwację zaznaczając, że wieczorem trzeba ją będzie odebrać do domu – opowiedziała w „Uwadze” mama dziewczynki. Nic nie zapowiadało dramatu. Kiedy kobieta znowu pojawiła się w szpitalu, dziewczynka umierała. –  Po chwili wybiegła pielęgniarka oddziałowa krzycząc do nas, że mamy wyjść. Minęło trochę czasu, wyszedł do mnie pan doktor i powiedział, że podczas podawania antybiotyku Oliwia się „zatrzymała”, była reanimowana ponad godzinę, ale nie udało się jej uratować – wspomina pani Violetta.

– Lekarz spytał, czy Oliwia była na coś uczulona. Potwierdziłam, że była uczulona na antybiotyk. Odpowiedział: „K…, przecież to ten sam antybiotyk, który teraz dostała” – relacjonowała w „Uwadze TVN” mama zmarłej dziewczynki.

Z dokumentacji na temat sekcji zwłok wynika, że wykluczono wstrząs anafilaktyczny. Jako przyczynę śmierci wpisano niewydolność krążeniowo-oddechowa. Rodzina tragicznie zmarłej dziewczynki zgłosiła się na policję. Jak dowiadujemy się z „Uwagi TVN”, wszystkie dowody, które mogłyby pomóc w ustaleniu przyczyn śmierci Oliwki, zostały zniszczone (nie było ampułek po leki, strzykawek, nie zabezpieczono próbki krwi). Dziennikarka TVN dotarła do wstrząsającej relacji mamy dziewczynki, która leżała na sali razem z Oliwką: „Zaczęli podawać jej antybiotyk i Oliwka zaczęła strasznie krzyczeć. To był taki krzyk, jakby człowieka ze skóry obdzierali. To stało się bardzo szybko, jak miała plecy i uda mocno czerwone, takie rozpalone. Krzyczała, że ją boli. Po chwili jej stopy stały się fioletowe, a z buzi poleciała jej piana„.

Dokonano ekshumacji. We krwi dziewczynki nie wykryto antybiotyku. Dziennikarze TVN zadają pytanie: „Co więc było w strzykawce?”. Z reportażu „Uwagi” dowiadujemy się, że specjaliści „wskazują na możliwość podania dziewczynce chlorku potasu.” – Można go podać przy ostrej biegunce, odwodnieniu, stosuje się go przy pacjentach dializowanych, u których potas został wypłukany mechanicznie – powiedział reporterce „Uwagi” ratownik medyczny z Krakowa.

żródło :S.E

One thought on “Nowa Ruda – Śmierć 11-letniej dziewczynki w szpitalu ,rodzice od czterech lat walczą o prawdę ,są bezsilni !!!

  1. No i ot …”cała prawda wiary” w tzw. służbę zdrowia i wszystkich jełopów co mają problem ze swoją wiedzą (medyczną) … a owoce swojego debilizmu wrzucają do kubła na śmieci by inni nie zobaczyli z jakimi matołami maja do czynienia … pozdrawiam.

Comments are closed.

%d bloggers like this: