Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
485 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1044 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
854 views

Narodowiec w służbie Kaczyńskiego-Po co prezes pis potrzebuje Bąkiewicza ? ekspert mówi otwarcie ….

Robert Bąkiewicz jest nacjonalistyczną flanką Prawa i Sprawiedliwości, która jest skierowana przede wszystkim na zdobycie wyborców Konfederacji, zlikwidowanie zagrożenia powstania na prawo od PiS-u formacji, która mogłaby im zabierać głosy — tych najbardziej zradykalizowanych, nacjonalistycznie nastawionych, ultrareligijnych wyborców — mówił w programie specjalnym Onetu dr Przemysław Witkowski, historyk idei i badacz ekstremizmów politycznych.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zauważmy, że Bąkiewicz po przytuleniu się do PiS zlikwidował retorykę antysemicką, którą wcześniej uprawiał, i przekuł to w bardzo namiętne ogłaszanie swojej religijności, niechęci do osób LGBT, czyli tego, co rząd PiS promuje w nieco mniej agresywniej formie — podkreślił Witkowski.

Ekspert zwrócił uwagę, że „Bąkiewicz, choć trudno się po nim spodziewać, że jest niezwykłym intelektualistą, sprawnie zarządza finansami, które otrzymuje od PiS”.

— On niestety rozsądnie wydaje te pieniądze. Wydaje je na rozbudowę studia telewizyjnego, kanał Media Narodowe, który zaczyna wyglądać coraz bardziej profesjonalnie, kupowany jest sprzęt nagłaśniający, elementy sceniczne, powstało Centrum Kształcenia Młodzieży „Kuźnia”, kupowane są nieruchomości i samochody. Razem daje to dość sprawną machinę. Bąkiewicz buduje coś, co potencjalnie zostanie mu w rękach, gdyby rząd PiS upadł — dodał Witkowski.

żródło :Onet

5/5 - (5 votes)

One thought on “Narodowiec w służbie Kaczyńskiego-Po co prezes pis potrzebuje Bąkiewicza ? ekspert mówi otwarcie ….

  1. I o tym to właśnie mówiła Pani dr Lucyna Kulińska w swoim programie !!!! (a nie o tłumaczeniu kogokolwiek – trzeba tylko uważnie słuchać całość a nie elementy wyrwane z całości) – dokładnie o tym czyli o sprzedajności niektórych elementów społeczeństwa polskiego … sprzedajnych wieprzy nie brakuje zarówno w społeczeństwie jak i wśród polonusów – trzeba jeno patrzeć, słuchać i myśleć … zaczyna mnie to mierzić więc powróciłam do początków czyli do historii i innych programów archeologicznych oraz dokumentalnych byle z dala od tego politycznego szamba – jak najdalej … z dwóch powodów … ociemniałości ludzkiej (czyli społeczeństwa) i od ściemniaczy (czyli od oszustów żadnych władzy i mamony) … pozdrawiam.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: