Mam chorom pompe
Posted by Enigma2021
273 views
COŚ O SZCZEPIENIU COVID
Posted by Mforum
275 views

Grupa Ukraińców pobiła dwóch rosyjskojęzycznych mieszkańców Berlina

Grupa ukraińskich nacjonalistów brutalnie pobiła dwóch berlińczyków po tym, jak wypowiedzieli kilka słów po rosyjsku – podał Junge Welt.

Do ataku doszło w sobotę  w dzielnicy Friedrichshain. Rosyjskojęzyczny mężczyzna i kobieta czekali na taksówkę przed restauracją około godziny 3:30. Podeszło do nich pięciu mężczyzn, z których jeden trzymał ukraińską flagę.

Po tym jak rosyjskojęzyczny mężczyzna wypowiedział zdanie w swoim ojczystym języku, napastnicy zaatakowali go. Kobieta została również pobita. Według kobiety, ani ona, ani jej towarzyszka nie składały żadnych oświadczeń politycznych, ani nie rozmawiały ze sprawcami, ale zarzucały im wspieranie Rosji. Sprawcy jako broni użyli rozbitej butelki po piwie. Jeden z napastników rozpylił gaz pieprzowy w twarz kobiety, która już leżała na ziemi. Ofiara zdołała uciec do restauracji.

Policja potwierdziła atak i powiedziała, że sprawdza „wszystkie tropy”. Podejrzani nie zostali jeszcze odnalezieni.

5/5 - (2 votes)

One thought on “Grupa Ukraińców pobiła dwóch rosyjskojęzycznych mieszkańców Berlina

  1. Polecam zamieszczenie tego info na kanałach YT … może co niektórzy czciciele i wyznawcy Ukrainy i opętani zrozumieją co tu się wyprawia … póki jest jeszcze szansa na otrzeźwienie … pozdrawiam.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: