Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
438 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1032 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
809 views

Gates, Fauci, Daszak oskarżony o ludobójstwo w Międzynarodowym Sądzie Karnym

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Udostępnij tę historię!
Nie daj się nabrać na propagandę, że Gates, Fauci czy Daszak to po prostu normalni ludzie, którzy życzliwie pracują dla świata. Na całym świecie pojawiają się wyzwania prawne, że przekroczyli rubikon w ciemność zbrodni przeciwko ludzkości. 

Z drugiej strony pamiętaj, że Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości jest głównym organem sądowniczym Organizacji Narodów Zjednoczonych, więc nie jest zbyt prawdopodobne, że będzie ścigał współkonspiratorów z innych agencji ONZ, takich jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). ⁃ Edytor TN

W oszałamiającym 46-stronicowym wniosku prawnym do Międzynarodowego Trybunału Karnego w dniu 6 grudnia nieustraszony adwokat i siedmiu skarżących oskarżyło Anthony’ego Fauci, Petera Daszaka, Melindę Gates, Williama Gatesa III i dwunastu innych o liczne naruszenia Kodeksu Norymberskiego. Obejmowały one różne zbrodnie przeciwko ludzkości i zbrodnie wojenne określone w Statutach Rzymskich, art. 6, 7, 8, 15, 21 i 53.

Oprócz czterech królów wymieniono dwanaście innych, w tym prezesów wiodących korporacji szczepionkowych i liderów zdrowia pociągniętych do odpowiedzialności za Wielką Brytanię.

 • Albert Bourla, dyrektor generalny Pfizer
 • Stephane Bankel, Prezes Zarządu Moderna
 • Pascal Soriot, dyrektor generalny Astra Zeneca
 • Alex Gorsky, dyrektor generalny Johnson and Johnson
 • Tedros Adhanhom Ghebreyesus, dyrektor generalny WHO
 • Boris Johnson, premier Wielkiej Brytanii
 • Christopher Whitty, główny doradca medyczny w Wielkiej Brytanii
 • Matthew Hancock, były brytyjski sekretarz stanu ds. zdrowia i opieki społecznej
 • Sajid Javid, obecny brytyjski sekretarz stanu ds. zdrowia i opieki społecznej
 • June Raine, Dyrektor Generalny ds. Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej w Wielkiej Brytanii
 • Dr Rajiv Shah, prezes Fundacji Rockefellera
 • Klaus Schwab, Przewodniczący Światowego Forum Ekonomicznego

Dr Rajiv Shah, który pracował dla Fundacji Gatesa od 2001 roku, został w 2007 roku nazwany Światowym Forum Ekonomicznym „Młodym Globalnym Liderem”. Obecnie przewodniczy Fundacji Rockefellera, grupie finansującej ID2020 wraz z Fundacją Gatesa.

Klaus Schwab, nikczemnie inteligentny, być może diaboliczny Niemiec z podwójnymi doktoratami z ekonomii i inżynierii, jest założycielem Światowego Forum Ekonomicznego, klubu najbogatszego percentyla światowej elity korporacyjnej i politycznej. Jest maklerem władzy, który przygotował wielu prezydentów, premierów i dyrektorów generalnych ds. technologii, którzy teraz patrzą na niego z szacunkiem i niezachwianą lojalnością.

Schwab, ekonomista i technokrata, zaprzyjaźnił się z wieloma narodami, przede wszystkim z Xi Jinpingiem z Chin, który wygłosił kluczowe przemówienie w Davos. Pochwalił swoją wizję Nowego Porządku Świata. 25 stycznia 2021 r. Klaus Schwab obiecał swoje poparcie dla Xi Jinpinga tymi słowami: „Pan. Prezydent (Xi Jinping) Uważam, że to najlepszy czas na zresetowanie naszej polityki i wspólną pracę na rzecz pokojowego i dostatniego świata. Wszyscy witamy teraz jego ekscelencję, Xi Jinpinga, prezydenta Chińskiej Republiki Ludowej”. Zobacz znak 2:26.

 

Wielu uważa, że ​​Schwab jest mózgiem obecnego ruchu w kierunku kryptowaluty, uniwersalnej identyfikacji i jednego światowego (faszystowskiego) rządu, który ma być zarządzany wspólnie, w totalitarny sposób, z Chinami.

Adwokat Hannah Rose i siedmiu skarżących wniosło pozew norymberski w imieniu ofiar, czyli całej populacji Zjednoczonego Królestwa. Wszczęła postępowanie prawne w Międzynarodowym Trybunale Karnym w Hadze. Haga wyróżnia się długą historią pomagania ofiarom w dochodzeniu zadośćuczynienia za zbrodnie wojenne i określania odpowiednich wytycznych etycznych postępowania podczas wojny.

Po zbrodniach nazistowskich popełnionych podczas II wojny światowej w Norymberdze w Niemczech odbyły się procesy o zbrodnie wojenne. W ślad za nimi opracowano zestaw zasad, które ostatecznie doprowadziły do ​​opracowania Kodeksu Norymberskiego.

Zasady te zasadniczo oznaczały, że nikt, bez względu na to, jak bogaty czy potężny, nawet głowa państwa, nie był ponad prawem. Fakt, że prawo ich kraju ojczystego pozwoliłoby na ich działanie, nie zwalniałby osoby spod sprawiedliwości na mocy prawa międzynarodowego.

W szczególności eksperymenty medyczne prowadzone przez nazistowskich lekarzy doprowadziły do ​​ścisłych reguł i zasad etycznych dotyczących przyszłych badań naukowych na ludziach, w tym doktryny koniecznej świadomej zgody i wolności od przymusu lub groźby w poddaniu się eksperymentalnym lekom.

Jak wszyscy wiemy, przed zabiegiem chirurgicznym istnieje prawny i etyczny wymóg, aby pacjent został poinformowany o wszelkich potencjalnych zagrożeniach, w tym infekcji, krwawieniu, uszkodzeniu nerwów, a nawet śmierci. Pacjent zazwyczaj podpisuje formularz zgody po tym wyjaśnieniu. A jak wszyscy wiemy, za każdym razem, gdy otrzymujemy leki na receptę, jesteśmy informowani o potencjalnych zagrożeniach na ulotce dołączonej do opakowania i zwykle w rozmowie z farmaceutą.

Szczepionki nie powinny się różnić, a jednak są. Osobie, która ma otrzymać szczepienie, rzadko mówi się, że istnieje ryzyko wystąpienia zakrzepów krwi, krwawienia, zakrzepicy mózgu, zapalenia mięśnia sercowego i śmierci, jednak takie ryzyko istnieje. Zobacz znak 12:58 do 17:40.

https://rumble.com/vg6dcd-peter-mccullough-interview.html

PDF

5/5 - (3 votes)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: