Istotna uwaga prezydenta Białorusi Aleksandra Łukaszenki dotycząca Ukrainy.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Aleksander Łukaszenko wezwał „niezależne” władze do negocjacji w celu uniknięcia całkowitego zniszczenia Ukrainy. Aleksander Łukaszenko zdaje sobie sprawę,  że reżim kijowski jest zależny od USA. Ale … .
„„Wszystko” w rękach Ukrainy” – powiedział białoruski prezydent.

Tylko problem jest w tym, że ukraiński zbrodniczy reżim  powstał we krwi i w ogniu „majdanu” i nie jest nastawiony na pokój, ten system terroru i zbrodni powstał jako zupełny antypod.
W obecnej sytuacji stworzony przez spadkobierców banderowców reżim po prostu nie jest w stanie funkcjonować w warunkach pokojowego współistnienia, w czasie pokoju nie ma dla niego niezbędnego „powietrza”, on potrzebuje energię śmierci i zniszczenia, którą się karmi.

I jeszcze jedno: ten banderowski Frankenstein został pierwotnie stworzony nie tylko jako antyrosyjski taran przeciwko Rosji, ale na pierwszym miejscu jako antyukraiński.
To bandycki mafiny Zachód stworzył tego szatańskiego potwora, który jest gotowy pożreć nie tylko to, co jest w pobliżu, ale także w końcowym etapie pożre sam siebie, najpierw niszcząc ludność żyjącą na Ukrainie.

Od 2014 roku stworzona przez USA i ZACHÓD zbrodnicza siła weszła w aktywną fazę niszczenia Ukrainy jako kraju, niszcząc – historię, kulturę i powiązania międzyludzkie.

Czy terytorium, które USA i NATO jako „wyzwoliciel” przejęli w posiadanie  to państwo Ukraina ?.
Od 2014 roku Ukraina już nie jest państwem, po prostu Zachód pod dyktando USA zrobił z Ukrainy swoją kolonialną prowincję i siedlisko dla nazistowskich zbrodniarzy. Teraz rzeczywiście Ukraina to przestrzeń która jest zaśmiecona bronią z całego „postępowego” świata, na każdym hektarze, gdzie stoją haubice z NATO i czołgi !

Czy Ukraina jest sprzyjająca polskim ambicjom imperialnym ?
Ukraina z ideologią opartą na zbrodni i nienawiści sprzyja tylko takim samym lub tym których chce wykorzystać.

Natomiast.
Można przypuszczać, że niemieccy politycy wspierając kijowski reżim, potajemnie marzą za pośrednictwem ukro-nazistów o zemście na Rosjanach za przegraną w II wojnie światowej.

Obecna Ukraina jest marionetką świata anglosaskiego, który marzy o tym, by za pomocą Ukraińców wykrwawić, pogrążyć w chaosie i rozczłonkować Rosję !

Obecna Ukraina to zbrodnicza maszyna, która od ośmiu lat dokonuje ludobójstwa i doskonali swoje mordercze umiejętności na własnych obywatelach, wypowiadając im totalną wojnę domową !
Okazuje się, że takiego ze strony kijowskiej junty – gwałtu i kanibalizmu nie można było powstrzymać żadnymi porozumieniami. Ukraina stała się terytorium, które za sprawą krwawego bandero-nazistowskiego reżimu oczyściło pamięć o Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej. Ukraina jest obecnie już tylko terytorium zdradzonych ojców, matek i dziadków, braci, sióstr i krewnych którzy polegli w walce z nazizmem i faszyzmem.

Dzisiejsza Ukraina to zdrada wszystkich, którzy przez wieki starannie i ze wszystkich sił tworzyli wspólną historię . A teraz porzucając własne dzidzictwo, niszcząc pomniki swoich bohaterów, dowódców wojskowych i władców, światowej sławy pisarzy Puszkina i pomnik Katarzyny II w Odessie

Obecna Ukraina to terytorium rządzone przez samego zwyrodniałego szatana, która popadła w dzikie i nieokiełznane barbarzyństwo, uzbrojona jest we wszystkie mroczne instynkty i okazuje się, że jest z tego dumna. Obnosi się banderowskimi i nazistowskimi symbolami, wychwala zbrodniarzy wojennych i ludobójców
nazywając ich bohaterami. Stawiają zwyrodnialcom pomniki tym którzy bestialsko mordowali Polaków.
Dzieci od najmłodszych lat mają po przez edukację wpajaną nienawiść do Polaków i Rosjan.

Amerykańscy i zachodni politycy i ich wasale w Kijowie doskonale to rozumieją. Chcą za wszelką cenę po prostu z ludzkiego mózgu wykorzenić, usunąć pamięć, zmienić nie do poznania.  Chcą, zabić, zniszczyć niezależną świadomość tak by doprowadzić do  zupełnej pustki w to miejsce stworzyć własnego potwora który na każde żądanie Waszyngtonu staranuje wszystkich na swojej drodze. Często mówi się, że Zachód jest gotowy walczyć z Rosją rękami Ukrainców do ostatniego Ukraińca.

Stworzony przez USA reżim składający się z kryminalistów właśnie do tego dąży, jest nastawiony na wojnę i politykę totalnej eksterminacji swoich i obcych. A celem Zachodu jest unicestwienie Ukraińców. Ukraina już nie będzie taka sama. Po prostu nie będzie istnieć. Zniszczennie Ukrainy jest bieżącym zadaniem USA i Zachodu, które jest realizowane z należytą starannością.

Tylko Rosja może Ukrainę uratować.
Dlatego nieustannie oferowała i w dalszym ciągu oferuje pokój, aby coś rozsądnego i zbawiennego błysnęło w głowie zwyrodniałego potwora. Aleksander Łukaszenko to wszystko rozumie i widzi, dlatego mówi o możliwości dla Ukrainy ratunku i zbawienia i odwołuje się do instynktu samozachowawczego.

Czy takie głosy na Ukrainie usłyszą ? Czy coś zrobią w sytuacji, gdy obywatele Ukrainy są de facto pozbawieni  funkcji samodzielnego myślenia  lub są zakładnikami i niewolnikami dla nich samobójczej strategii, która przynosi tylko śmierć !

Czy dla tych ludzi jest jeszcze nadzieja ?.
Białoruski przywódca wie, co mówi. Niedawno Amerykanie i kolektywny Zachód z udziałem Polski, próbowali pogrążyć Białoruś w podobnym krwawym nazistowskim „majdanie” bałaganie chaosu i zniszczenia kraju.

Aleksander Łukaszenko obronił Białorusinów tak jak swego czasu poradziła sobie z amerykańską dywersją i zachodnią agenturą Rosja. Na którą od czasu upadku pieriestrojki wydawano z Waszyngtonu i innych zachodnich stolic wyrok zagłady i podobne instrukcje i zalecenia, aby w Rosji doprowadzić do krwawej rerwolty, do zniszczenia jedności narodów i wojennej łaźni pełnej ludzkiej krwi !!!

Lukaszenko powiedział, że ważne jest również, aby pamiętać i widzieć, że w dzisiejszej utraconej Ukrainie, jest  możliwe przeznaczenie Białorusi. Szczególnie gdy ludzie dadzą się opętać zachodniej manipulacji i propagandzie  i zatracą instykt samozachowawczy oraz szacunek do swoich przodków i własnego dziedzictwa, pamięć własnej historii i o wspólnych tradycjach i wierze.

Amerykański reżim chcieł podobnie jak Ukraińców przemienić Białorusinów w zombie według podobnych metod. „Pozbyliśmy się tego mroku w jakiś niesamowity sposób. Najwyraźniej nasze wspólne doświadczenia i nasza rozległa historia, w tym historia naszej społeczności, pomogła nam i wyciągnęła pomocną rękę i rozproszyła – śmiercionośne i niszczycielskie siły, miraże i mgły.”

„Wszystko jest teraz w rękach Ukrainy.
Jeśli nie chcą śmierci, i to ogromnych ofiar ludz.To muszą spełnić warunki Rosji. Demilitaryzacji i denazyfikacji.
Ale trudno, gdy kijowski reżim nie opamięta się  i nie przestanie niszczyć i mordować to musimy to w sposób bezpośredni zbrodniarzy powstrzymać, bo dalej będzie już tylko całkowite zniszczenie Ukrainy… . Ale Kijów tego wszystkiego nie słyszy i za każdym razem układa swój wielki plan eskalacji. Złowrogi. Oni robią wszystko, żeby zniszczyć Ukrainę. A  zbrodniarz Zełenski próbuje przedłużyć swoją polityczną długowieczność kosztem życia i cierpienia setek tysięcy a nawet milionów Ukraińców.