ukrainski kociol cz.2
Posted by jan zając
203 views
UKRAINSKI KOCIOL CZ.1
Posted by jan zając
186 views

KIM SĄ ”PRZEBUDZENI” WŚRÓD NAS ?

5/5 - (1 vote)

KIM SĄ ”PRZEBUDZENI” WŚRÓD NAS ?

Są wolni od na rzuconych wartości, stereotypów i wzorców percepcji i zachowania. Wydają się zwyczajni, ale z drugiej strony nie są tacy jak wszyscy. Ci ludzie mieszkają wśród nas i nie wyróżniają się z tłumu.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ludzie ci dobrze znają prawa matrixa i, dobrze się dostosowują, ale nigdy nie zrobią czegoś wbrew swojej woli. Cenią się wolny czas, ponieważ są niezależni i potrafią działać.

Ich serca płoną.

Nikt nie może ugasić tego ognia. Im więcej udzielasz im rad, tym bardziej się odsuwają. Słuchają dobrze, ale akceptują tylko to co im odpowiada.

Nie zawsze będziesz mógł ich wyczuć, uświadomić sobie, kto stoi przed tobą, bo na pierwszy rzut oka się się zwykłymi, przeciętnymi obywatelami.

Chcą zostawić po sobie coś pożytecznego dla tego świata. Tacy ludzie nie potrzebują nagród i podziękowań. Ważne jest dla nich, aby wiedzieli, że udało im się pomóc choć jednej zagubionej duszy, że ich wysiłek kogoś uratował.

Swoim przykładem pokazują, że życie można przeżyć w Miłości i zgodzie z samym sobą, że każdy człowiek jest zdolny do czegoś więcej.

Wiedzą, że w każdym drzemią niesamowite możliwości dane przez Wszechświat. Moc jest odczuwalna w ich słowach i czynach. Moc poza słowami i myślami, moc Ducha.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: