TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Duda grozi Rosji atakiem nuklearnym

Duda grozi Rosji atakiem nuklearnym© STEPHANIE KEITH/Getty AFP/East News, Shutterstock/Keith Tarrier

Władimir Putin grozi światu rosyjskim arsenałem nuklearnym. Tymczasem prezydent Andrzej Duda na szczycie ONZ w Nowym Jorku również zagroził Rosji atomem. Oczywiście amerykańskim, ale jego wypowiedź i tak mogła wzbudzić niepokój. Czy jednak będzie to niepokój na Kremlu?

Prezydent Duda Grozi Rosji Atakiem Nuklearnym! Polacy JUŻ Ponoszą Konsekwencję! Analiza Ator Finanse – YouTube

Prezydent Andrzej Duda w USA przeciwstawia się Putinowi i odpowiada na groźby użycia arsenału nuklearnego. Polski polityk na szczycie ONZ w Nowym Jorku powiedział, że poważnie traktuje rosyjskie groźby i przypomniał z dumą, że „w Stanach Zjednoczonych też są przyciski odpalające rakiety z ładunkami nuklearnymi”.

Duda w USA odpowiada na groźby Rosji. III wojna światowa?

Duda na szczycie ONZ podkreślał jak wielką potęgą nuklearną są Stany Zjednoczone i że amerykańskie rakiety jądrowe to „groźba dla Rosji”. Ostrzegł, że jeśli Władimir Putin zdecyduje się zaatakować świat atomem, może spodziewać się odpowiedzi.

Andrzej Duda zapowiedział, że jeśli Putin zdecyduje się na atak nuklearny, chociażby bronią taktyczną, to Rosja znajdzie się „poza nawiasem cywilizowanego i uczciwego świata, jakby przestała istnieć”.

Stany Zjednoczone są wielką potęga nuklearną, największą na świecie potęga militarną i to że Stany Zjednoczone traktują tą groźbę rosyjską poważnie, to jest także i groźba i dla Rosji. Jeżeli Rosja przełamie wszystkie tabu i wobec państwa, które nie posiada broni nuklearnej i prowadzi dzisiaj obronę swojego terytorium, stosując wyłącznie konwencjonalne uzbrojenie, jeżeli nawet taktyczna broń nuklearna zostanie wobec tego państwa użyta, to Rosja może się spodziewać odpowiedzi – powiedział Andrzej Duda na szczycie ONZ w USA.

Duda grozi Rosji atakiem nuklearnym (msn.com)