Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Virtuti
Posted by Enigma2021
10 views
Obcy z Atacama
Posted by Viss
49 views
IDIOCI W PRACY :-)
Posted by Mev
551 views

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Wróciła Love Parade pod zmienioną nazwą. Zobacz zdjęcia

5/5 - (3 votes)

Wróciła Love Parade pod zmienioną nazwą. Zobacz zdjęcia

Uczestnicy Rave parade, fot. PAP/EPA/FILIP SINGER
Uczestnicy Rave parade, fot. PAP/EPA/FILIP SINGER

20 tys. osób w strugach ulewnego deszczu maszerowało w sobotniej Rave the Planet Parade. Impreza techno, która powróciła po 16. latach była była echem słynnej Love Parade.

Berlin tańczy na nowej Love Parade

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Współorganizator parady, DJ znany jako Dr Motte, zaapelował o wpisanie berlińskiej kultury techno na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO.

Dr Motte, założyciel Love Parade, zainaugurował w sobotę na berlińskiej alei Kurfuerstendamm (Ku’damm) swój nowy projekt – Rave the Planet Parade. „Wygłosił krótkie przemówienie, w którym zabiegał m.in. o bezwarunkowy dochód podstawowy dla artystów oraz włączenie berlińskiej kultury techno do niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO” – pisze portal rbb24.

Następnie 18 muzycznych platform ruszyło przez centrum Berlina do Bramy Brandenburskiej i Kolumny Zwycięstwa. Gdy tłum rósł na trasie przez Nollendorfplatz, centrum gejowskiej dzielnicy Berlina, gdzie tęczowe flagi powiewały z okolicznych mieszkań, a ludzie tańczyli na balkonach, jedna z kobiet powiedziała DW, że parada wzmocniła siłę muzyki i kultury klubowej oraz „mocno wpłynęła na Berlin”.

Zobacz galerię zdjęć:

+4 zdjęcia

Polacy na Love Parade

Wśród uczestników Rave the Planet Parade było dużo młodych ludzi, ale też co najmniej tyle samo „weteranów” Love Parade, pamiętających pierwszą edycję imprezy z 1989 roku, kiedy to pochód po raz pierwszy przemaszerował Ku’damm pod hasłem „Pokój, radość, naleśniki”. Później parada zaczęła przyciągać setki tysięcy ludzi z całego świata, w tym z Polski. W sobotę na paradzie w Berlinie również nie zabrakło roztańczonych Polaków, co krok słychać było język polski.

Znane na całym świecie festiwale Love Parade odbywały się od 1989 roku, początkowo w Berlinie, a od 2007 roku w Zagłębiu Ruhry. Za każdym razem uczestniczyło w nich ponad milion osób.

W 2010 roku Love Parade w Duisburgu zakończyła się katastrofą – wskutek wybuchu paniki zginęło 21 osób, a kilkaset zostało rannych. Po tragedii w 2010 roku zaprzestano organizacji festiwalu.

Wróciła Love Parade pod zmienioną nazwą. Zobacz zdjęcia – blog Salon24 news

One thought on “Wróciła Love Parade pod zmienioną nazwą. Zobacz zdjęcia

  1. Ohyda … wróciła ale Sodoma i Gomora i jak to już miało miejsce w przeszłości Bóg tę ohydę i obrzydliwość spali ogniem i siarką … amen

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: