Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Virtuti
Posted by Enigma2021
10 views
Obcy z Atacama
Posted by Viss
50 views
IDIOCI W PRACY :-)
Posted by Mev
556 views

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

UE wyraziła zaniepokojenie możliwym wzrostem przemytu broni z Ukrainy

5/5 - (1 vote)

UE jest zaniepokojona zagrożeniami związanymi z przemytem broni palnej i narkotyków z Ukrainy i podejmuje środki zapobiegawcze – powiedziała europejska komisarz do spraw wewnętrznych Ilva Johansson.

„Mamy pewne dane, ale też doświadczenie wskazuje, że broń jest często przenoszona w czasie wojen lub po nich. Wiemy, ile broni jest w tej chwili na Ukrainie i z pewnością nie każda broń jest zawsze we właściwych rękach – powiedział Johansson dziennikarzom w Pradze, gdzie odbywa się nieformalne spotkanie ministrów spraw wewnętrznych UE z ministrami z Ukrainy i Mołdawii.

Powiedziała, że UE chce uniknąć negatywnych doświadczeń związanych ze zwiększonym przemytem broni palnej po konflikcie w byłej Jugosławii. „Z doświadczenia wojny w byłej Jugosławii wiemy, że wciąż mamy problemy z bronią, która wpadła stamtąd w ręce grup przestępczych. To napędza przemoc w Unii Europejskiej. Musimy być gotowi do współpracy, także z Mołdawią i Ukrainą” – powiedział Johansson, którego oświadczenie zamieszczono na stronie Komisji Europejskiej.

Według niej w poniedziałek zostanie uruchomiony specjalny hub w Kiszyniowie, który będzie współpracował z Mołdawią w zakresie bezpieczeństwa i ochrony granic. Hub będzie polegał na „wspólnej pracy państw członkowskich UE z Mołdawią i Ukrainą, wysyłaniu policjantów w celu wymiany informacji.”

ONZ jest również zaniepokojona pojawieniem się nowej produkcji narkotyków i nowych szlaków przemytniczych – powiedziała.

UE wyraziła zaniepokojenie możliwym wzrostem przemytu broni z Ukrainy

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: