W 1975 roku Leonid Breżniew podczas przemówienia oświadczył że ZSSR posiadł nowe rodzaje broni straszliwsze , niż cokolwiek co świat znał dotychczas. W w tamtych czasach ZSSR wyprzedził świat, pod pozorem siermiężnej i prymitywnej gospodarki kryły się tajne programy.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie może dziwić, że ZSSR postawił wyłącznie na rozwój technologii wojskowych, w Moskwie rozumowali bardzo pragmatycznie, zachód kontrolujący Rosję, nie pozwoli na tworzenie silnej gospodarki i nowoczesnych technologii, co innego wyścig zbrojeń, on był wpisany niejako w ten Matrix.

Przykładowo Amerykanie, przez spółkę Króla Norwegii, dostarczyli do ZSSR nowoczesne frezarki numeryczne, żeby ZSSR mógł stworzyć wielokrotnie cichsze silniki do łodzi podwodnych niż do tej pory. Jakiś czas potem agencje wywiadowcze USA mogły poszczycić się sukcesem ujawniając program budowy takich łodzi w ZSSR.

Raport w tej sprawie szedł do Kongresu , który uchwalał wielki budżet z pieniędzy amerykańskich podatników na zniwelowanie rosyjskiej przewagi w segmencie okrętów podwodnych, a forsa szła do korporacji tych którzy tkwili w spisku z „czerwonym”.

W ten sposób amerykańskie elity łupiły amerykańskich idiotów. Oczywiście ograniczenie tego oszustwa tylko do USA to błąd, w ten sposób golono frajerów w całym zachodnim świecie.

Tworząc technologie wojskowe Rosjanie mogli odwrócić bieguny, wykorzystując trwałe łącze pomiędzy nimi i elitami zachodu

przesłać za jego pośrednictwem , tym razem zwrotny sygnał, w drugą stronę, przejąć kontrolę nad umysłami zachodniej elity, a gdyby im się to udało, staliby się dysponentami wszystkiego co te elity stworzyły, w tym nowoczesnych technologii.

Już w latach 50-tych w ZSSR prowadzono bardzo zaawansowane prace nad technologiami pozwalającymi na przejmowanie kontroli nad umysłami na odległość, na przesyłaniu bezprzewodowo komunikatów do ludzkiego mózgu z pominięciem ucha środkowego, na programowaniu ludzi do pożądanych zachowań.

14-letni geniusz Patrick Flanagan, Amerykanin, wynalazł w 1958 roku neurofon, pozwalający na przesyłanie pełnego spektrum dźwięków z pominięciem ucha środkowego do mózgu osób niesłyszących. W USA nikt wtedy tym wynalazkiem zbytnio się nie przejął , w tym samym czasie w ZSSR trwały bardzo zaawansowane prace w tym obszarze technologii.

W 1977 roku Szef Wywiadu Sił Powietrznych USA powiedział : Rosjanie pracują , nad niezwykle egzotycznymi, nowymi rodzajami broni i wyprzedzają o 20 lat wszystko co wymyślono w USA. Z kolei powoływany już przeze mnie pułkownik Thomas Bearden, inżynier nuklearny podczas jednego z wykładów organizowanych przez USPA ( U.S. Psychotronic Asscociation )

W konsekwencji radzieckiego przełomu w dziedzinie rozwoju nowych rodzajów broni i dziesięcioleci gorączkowych prac nad nimi , w rękach Rosjan już dziś znajduje się potężna broń strategiczna, o jakiej nie śniło się zachodowi. Pętla powoli zaciska się na naszych gardłach.

Wypowiedzi te trzeba traktować jako element konstrukcyjny Matrixa, budują strach i gotowość do wydania ostatnich pieniędzy, by zneutralizować śmiertelne zagrożenie. Uważam że w tych wypowiedziach tkwi jednak ziarno prawdy, ZSSR rzeczywiście, w obszarze technologii wojskowych wyprzedził świata o 20 lat.

Rosja prowadzi dziś wojnę na Ukrainie rodem z II wojny światowej, to już powinno obudzić czujność narodów, bo mamy rok 2022, Dlaczego Rosja nie chce szybko zakończyć wojny używając broni elektromagnetycznej, czy geofizycznej ? Czyżby bano się że narody świata w końcu dostrzegą że znalazły się w śmiertelnym niebezpieczeństwie ?

Ktoś jednak zaatakował bardzo precyzyjnie polskie kopalnie węgla bronią geofizyczną, zaraz po tym jak ujawniono że Polska przekazała Ukrainie czołgi. W ogóle mnie to niezmiernie dziwi , że Amerykanie podrzucają Ukrainie taśmowo broń jaka taśmowo zabija Rosjan , a Rosja nic.

Ku pamięci, wojna w Wietnamie, pisałem o tym jak Amerykanie dostarczyli do ZSSR łożyska kulkowe, bez których nie można było wyprodukować rakiet samosterujących. Tymi rakietami Rosjanie zabijali potem Amerykanów. To samo było w Afganistanie, w Syrii.

USA dostarczały technologii Rosji i vice- versa i tą bronią zabijano Rosjan i Amerykanów. Na tym polega ten Matrix , że ponadnarodowa elita gotowa jest rzucić na front kupę mięsa, bo tak traktuje ludzi, złożyć na ołtarzu tego Matrixa ofiarę nawet ze 100 mln, a nawet miliardów, byleby uwiarygodnić stworzony przez siebie Matrix.

Dlatego dziś lemingi liczą poległych w II wojnie światowej, na tej podstawie są przekonani ze jacyś Niemcy walczyli z Sowietami, a przecież polegli tylko leszcze, głupi leszcze wykonujący głupie rozkazy, tak wygląda na żywo zabawa w wojnę.

Czy ktoś przy planszy poniósł konsekwencje, czy ktoś policzy ile forsy zarobili ci którzy posłużyli się tym mięsem ? Dla tej elity, Ty , czy Ja jesteśmy kupą gówna, mają jednak świadomość, mimo posiadanych technologii, że jako masa gówna jesteśmy groźni, więc trzeba Nas podejść, ogłupić , otoczyć , a potem kiedy zwierzę znajdzie się potrzasku, uśpić, precyzyjnie zneutralizować.

Na podanych przykładach możecie sobie uświadomić jak genialna była Żelazna kurtyna, naukowcy z obu jej stron, z wielkim zaangażowaniem, tworzyli nowe technologie, przekazywali owoce swojego geniuszu w ręce potwornej elity.

Stała się rzecz straszna, elity te posiady narzędzia jakie wykorzystują codziennie do mordowania ludzi prawych i szlachetnych, niestety, nie jesteśmy w stanie się przed tą bronią ukryć, poczuć ją lub ją zobaczyć. To zmienia wszystko , otwiera drogę do najohydniejszej zbrodni, bo nic tak nie nakręca do mordowania jak poczucie bezkarności.

Jak wiecie jednym z symboli myśli radzieckiej jest Matrioszka, maskotka radzieckiego wywiadu. Nie wierzę w to, że nie było pokusy żeby wykorzystać technologię pozwalającą przejąć mózgi elity świata, podstępnie wkraść się do mózgów Rockefellerów, Buschów, Whitneyów, Harrimanów, sterować nimi i je sobie podporządkować.

To jest dzisiaj poligon wyścigu zbrojeń, dlatego elity takie nadzieje wiążą ze sztuczną inteligencją, a wyścig, pomimo istnienia ogólnoświatowego spisku, trwa dalej w najlepsze. Wszyscy gracze wierzą , zanim to stanie się niemożliwe, że zwycięzca może być tylko jeden.