Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Virtuti
Posted by Enigma2021
12 views
Obcy z Atacama
Posted by Viss
51 views
IDIOCI W PRACY :-)
Posted by Mev
556 views

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Stworzą „strefy ciepła” z powodu wysokich cen ogrzewania

5/5 - (1 vote)

Niemieckie samorządy przygotowują się do ciężkiej zimy, w związku z rosnącymi cenami energii i ogrzewania. Jednym z elementów wsparcia dla Niemców nie mających pieniędzy na ogrzanie swojego domu ma być tworzenie „stref ciepła”, w których będą mogli oni ochronić się przed zimnem.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Serwis niemieckiego nadawcy publicznego Deutsche Welle opisuje problemy Niemiec związane z rosnącymi cenami ogrzewania i prądu. Tamtejsze gminy i miasta mają więc zastanawiać się, jak poradzić sobie między innymi z konserwacją niemiecko-rosyjskiego gazociągu Nord Stream 1.

Część samorządów, jak choćby Berlin i Brandenburgia, planuje uruchomienie „stref ciepła”. W razie niedoboru ciepła lub zbyt wysokich rachunków, mieszkańcy tych regionów mają mieć dostęp do miejsc gwarantujących ciepło. Miałyby one zostać stworzone między innymi w salach gimnastycznych.

Podobne rozwiązania planuję zresztą inne samorządy. Zdaniem Deutsche Welle pracują nad tym gminy Tuttlingen w Badenii-Wirtembergii czy Ludwigshafen w Nadrenii-Palatynacie.

Większe miasta również próbują wprowadzać oszczędności. Najczęściej analizują one możliwość wyłączania oświetlenia w miejscach publicznych, a także oszczędności w budynkach administracji samorządowej.

Na podstawie: DW.com
Źródło: Autonom.pl

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: