Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
784 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
38 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
40 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
44 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
40 views
Łapanka

Łapanka

Posted by bastoy
177 views
PRZEPRASZAMY-WAS

PRZEPRASZAMY-WAS

Posted by Viss
259 views

Sekretarz Generalny NATO Stoltenberg był wcześniej przewodniczącym Bill Gates GAVI Vaccine Alliance

Rate this post

Sekretarz Generalny NATO Stoltenberg był wcześniej przewodniczącym Bill Gates GAVI Vaccine Alliance

Zdjęcie: Bill Gates i Jens Stoltenberg na Światowym Forum Ekonomicznym 2006; Zdjęcie (C) WEF

Naprawdę trudniej jest każdego dnia nie myśleć o spisku. O dziwo, stacja ta nie jest szczególnie podkreślona w CV Jensa Stoltenberga – zupełnie jej brakuje w jego niemieckim wpisie na Wikipedii. Stoltenberg i Gates pracują razem od dziesięcioleci, zdjęcie na okładce pokazuje ich razem na Światowym Forum Ekonomicznym w 2006 roku.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarz Williego Hubera

Niezależnie od programu szczepień i innych rozważań, nikt najwyraźniej nie uznał za dziwne, że socjalistyczny polityk jest sekretarzem generalnym zachodniego sojuszu wojskowego NATO. Lewicowcy i funkcjonująca obrona narodowa – nigdzie nie idą w parze. Patrząc na historię, łączenie „lewicy i wojska” odbywa się głównie ze szkodą dla ich własnego narodu, który jest dyktatorsko uciskany – w tym morderstwa i zabójstwa.

Stoltenberg jest typowym żołnierzem partyjnym, nigdy nie nauczył się ani nie osiągnął niczego innego niż polityka. Zasadniczo spadł ze szkoły waldorfskiej jako nastolatek do Socjalistycznej Partii Norwegii. Jego siostra działała jako marksistowsko-leninowska ekstremistka. Mówi się, że ich wpływ na Stoltenberga był wielki, w młodości pojawił się jako przeciwnik wojny w Wietnamie. Doprowadziło to również do zamieszek, takich jak rzucanie kamieniami w ambasadę USA w Oslo. Jak to się ma do jego obecnego zaangażowania? To dobre pytanie.

Siostra jest dyrektorem ds. Zdrowia

Urodzony w 1959 roku Stoltenberg „pracował” od 1979 roku jako dziennikarz lewicowej gazety Arbeiderbladet. Od 1985 r. był przewodniczącym Młodzieży Robotniczej. W tym samym czasie studiował ekonomię, którą ukończył w 1987 roku. Od 1990 roku zajmował różne stanowiska w norweskiej polityce, najpierw jako sekretarz stanu, następnie jako minister finansów, a także dwukrotnie jako premier (2000-2001 i 2005-2013). Od tego czasu jego radykalnie lewicowa siostra awansowała na stanowisko dyrektora generalnego najwyższego norweskiego urzędu ds. Zdrowia.

Stoltenberg może być postrzegany jako zagorzały sojusznik globalizmu, napędzający zarówno agendę klimatyczną, jak i agendę szczepień. Ta ostatnia nie tylko od czasu pandemii koronawirusa. Najwyraźniej jest zwolennikiem programu Billa Gatesa, aby zaszczepić cały świat. W latach 2002-2005, w okresie swojej kadencji jako premier, kierował GAVI Vaccine Alliance Billa Gatesa. Stoltenberg zapewnił również, że ogromne sumy norweskich funduszy zostały przekierowane bezpośrednio do GAVI – od 2005 do 2010 roku dobre 400 milionów dolarów amerykańskich – jak opublikowała sama Fundacja Billa i Melindy Gatesów.

Małe strzykawki dają milionom dzieci dar życia. Proste leki mogą uratować ich matki. Fakt, że wszystkie te matki i dzieci mogą być zbawione, jest dla mnie cudem naszych czasów.

Stoltenberg w przemówieniu w 2013 roku

Siła napędowa agendy klimatycznej

Stoltenberg odgrywa podobnie wiodącą rolę w sekcie klimatycznej. W latach 2013-2014 był Ambasadorem Dobrej Woli ONZ ds. Zmian Klimatu. W 2013 roku Stoltenberg pełnił funkcję specjalnego wysłannika ONZ ds. zmian klimatu (globalne ocieplenie) i przewodniczył panelowi wysokiego szczebla ONZ ds. spójności systemu oraz grupie doradczej wysokiego szczebla ds. finansowania zmian klimatu. Był zatem odpowiedzialny za globalną współpracę w zakresie realizacji agendy klimatycznej i jej finansowania.

Najwyraźniej sam Stoltenberg mocno wierzy w idee, które reprezentuje – dlatego powinien być tak przydatny dla globalnych elit i Billa Gatesa. Po tym, jak sam często uciekał się do zastrzyku genu, zachorował na półpasiec, podobnie jak miliony innych ludzi na całym świecie, cała jego twarz była pokryta śladami bolesnego półpaśca. Przyczyną tych chorób jest fakt, że zastrzyki genowe znacznie osłabiają obronę ludzi. Zdrowy układ odpornościowy utrzymuje różne wirusy w organizmie – takie jak opryszczka – pod kontrolą. Po każdym wstrzyknięciu genu ta prawdziwa, naturalna ochrona drastycznie spada – i prowadzi do półpaśca, ale także przerażającego raka turbo.

W drodze do III wojny światowej

Pytanie brzmi, czy Stoltenberg jest postrzegany i wykorzystywany przez elity tego świata jako użyteczny, ponieważ łatwo ulega wpływom i kieruje się swoim lewicowym, a tym samym antykognitywniejszym światopoglądem. Albo czy zdaje sobie sprawę ze znaczenia swoich działań i czy należy go uważać za jeden z umysłów stojących za wydarzeniami, które obecnie prowadzą świat do kryzysu i prosto w kierunku wojny nuklearnej. Ma szczególny smak, gdy lewicowiec, który w młodości rzucał kamieniami „przeciwko wojnie w Wietnamie” przez okna ambasady USA, teraz prowadzi świat do III wojny światowej. Deprawacji takich ludzi trudno wyrazić słowami.

Sekretarz Generalny NATO był wcześniej przewodniczącym Bill Gates GAVI Vaccine Alliance (report24.news)

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: