Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Virtuti
Posted by Enigma2021
10 views
Obcy z Atacama
Posted by Viss
50 views
IDIOCI W PRACY :-)
Posted by Mev
552 views

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Mario Dragi podaje się do dymisji

Rate this post

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Premier Włoch Mario Draghi ogłosił podczas posiedzenia krajowej Rady Ministrów wieczorem w czwartek, że zdecydował się zrezygnować ze stanowiska, ponieważ «nie widzi warunków» do dalszej pracy swojego gabinetu. Informacje te podało 14 lipca biuro prasowe włoskiego rządu, które cytuje przemówienie premiera.

«Chciałbym ogłosić, że dziś wieczorem przekażę swoją rezygnację prezydentowi Republiki [Sergio Mattarelli]» — powiedział szef włoskiego rządu zauważając, że «nie ma już tej części jedności narodowej, która wspierała ten rząd od jego powstania». Stwierdził również, że «nie widzi już warunków do pracy» swojego gabinetu.

Oficjalnym powodem dymisji stała się odmowa Ruchu Pięciu Gwiazd, jednej z partii koalicji rządzącej, która do niedawna stanowiła jej trzon, wzięcia udziału w głosowaniu nad wotum zaufania dla rządu w wyższej izbie parlamentu Włoch (Senacie). W ten sposób Ruch Pięciu Gwiazd formalnie wycofał się z większości parlamentarnej.

Mario Dragi podaje się do dymisji

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: