Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Virtuti
Posted by Enigma2021
10 views
Obcy z Atacama
Posted by Viss
50 views
IDIOCI W PRACY :-)
Posted by Mev
555 views

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Miedwiediew: w razie przystąpienia Szwecji i Finlandii do NATO na granicy zostanie rozmieszczona broń jądrowa

5/5 - (1 vote)

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli Szwecja i Finlandia wejdą w skład Sojuszu Północnoatłantyckiego, Rosja zastrzeże sobie prawo do wzmocnienia swoich granic poprzez rozmieszczenie pocisków rakietowych Iskander i okrętów z bronią jądrową. Poinformował o tym wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Rosji Dmitrij Miedwiediew.

Zdaniem byłego prezydenta, przystąpienie Szwecji i Finlandii do NATO «nie grozi Rosji niczym szczególnie nowym», jednak Moskwa zawsze musi być gotowa «na kroki odwzajemniające». «Na przykład, granice można wzmocnić systemem rakietowym Iskander, pociskami hipersonicznymi i okrętami z bronią jądrową» — zaznaczył Miedwiediew.

«Będziemy musieli wzmocnić te granice. Nienuklearny status Bałtyku odejdzie w przeszłość, a zgrupowanie sił lądowych i marynarki wojennej na kierunkach północnych zostanie poważnie rozbudowane» — stwierdził rosyjski polityk zauważając, że członkostwo Finlandii i Szwecji w NATO ponad dwukrotnie zwiększyłoby długość granic lądowych Rosji z Sojuszem.

«Nikt nie będzie z tego zadowolony, podobnie jak obywatele dwóch krajów kandydujących do NATO. Nie jest to dobra perspektywa, aby na ich progu stały nasze Iskandery, rakiety hipersoniczne i okręty wojenne z bronią jądrową» — ostrzegł były rosyjski przywódca.

Miedwiediew: w razie przystąpienia Szwecji i Finlandii do NATO na granicy zostanie rozmieszczona broń jądrowa

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: