protokol kertagenski
Posted by jan zając
36 views
UBG - Ewangelia Jana
Posted by grzegorz
570 views
UBG - Ewangelia Marka
Posted by grzegorz
502 views

Czym jest Izrael? Władza syjonistyczna

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czym jest Izrael? Władza syjonistyczna

Ahmed Rami jest marokańskim wygnańcem politycznym mieszkającym w Szwecji. Kiedyś próbował zorganizować wojskowy zamach stanu w Maroku i ograniczyć tamtejszą prozachodnią monarchię, ale nie udało mu się iw 1973 roku został zmuszony do emigracji do Szwecji. W Sztokholmie ma własną radiostację, której używa jako broni w walce z tymi, których uważa za głównych wrogów – światowym syjonizmem.

W swojej książce Rami przekonująco udowadnia, że ​​w Szwecji, podobnie jak na całym Zachodzie, podważono narodowe fundamenty życia i ludzi, którzy nie mają nic wspólnego z prawdziwą demokracją i dążą do osiągnięcia osławionego „nowego porządku światowego”. rządzą wrogo nastawieni do każdego ludu.

Temat ujawniania istoty syjonizmu w krajach zachodnich jest tematem tabu. Dlaczego syjonizm, ruch obejmujący cały zachodni świat, jest nienaruszalny?

Czym jest Izrael? Syjonistyczna władza – przeczytaj online za darmo pełną wersję (pełny tekst)
Czym jest Izrael? Syjonistyczna władza – przeczytaj książkę online za darmo Ahmeda Rami
12 3 4 5 6 7 …72

  1. Esencja syjonizmu

Temat poruszany w tej książce to tabu w Szwecji i innych krajach zachodnich, to syjonizm, żydostwo i żydowskie państwo Izrael z jego rzekomą demokracją. Media niechętnie poruszają ten kompleks tabu i na te tematy nie toczy się publiczna debata. Wynika to jasno z następujących faktów, dobrze znanych każdemu z nas.

Możemy krytykować i karcić chrześcijańskie wyznania wiary, kapitalizm i marksizm tak bardzo, jak nam się podoba. Możemy oznaczyć system społeczny ZSRR, USA i RPA. Możemy promować anarchię lub monarchię i sprzeciwiać się każdemu rządowi i społeczeństwu w ogóle, a także wdawać się w polemiki we wszystkich tych kwestiach, nie ryzykując niczego.

Ale ta wolność opinii nie rozciąga się na jeden temat. Ci, którzy analizują korzenie syjonizmu, jego ideologię i kwestionują jego prawa do rządzenia Palestyną, napotykają obowiązujące tabu, że robią coś obscenicznego, a nawet przestępczego. Na tym kończą się dyskusje polityczne i do gry wkraczają prokuratorzy.

Antysyjonistyczny demokrata nie tylko pada ofiarą oszczerstw i najśmieszniejszych oskarżeń: łatwo może wejść w konflikt z prawem i stanąć przed sądem. Jednocześnie cały czas będzie nazywany głupotą i szaleństwem.

Krytyka przeciwników politycznych, która jest całkowicie legalna w każdej demokracji, zamienia się w tym przypadku w coś złego, złego, a nawet przestępczego. Paradoksalnie krytykom syjonizmu oskarża się o naruszanie demokracji, którą naprawdę chcą chronić.

Syjonizm, zarówno w swojej teorii, jak iw praktyce, jest zjawiskiem antydemokratycznym, jest skrajnym szowinizmem i rasizmem. Używa gołej siły przeciwko innemu narodowi, okupując Palestynę wbrew prawu międzynarodowemu w imię „wybranego przez Boga” narodu żydowskiego i uciskając rdzenną ludność.

Autor tej książki wie z własnego doświadczenia, co dzieje się z krytykami rządu syjonistycznego. Został oskarżony o „podżeganie do nienawiści wobec grupy etnicznej”, został skazany i prowadzi przeciwko niemu nagość. W prasie nazywany jest „zagorzałym antysemitą” i „wiernym zwolennikiem nazistowskich oprawców, którzy eksterminowali Żydów”.

To, że każdy, kto krytycznie bada pod lupą syjonistyczną rasistowską ideologię „narodu panów” i okupującego państwa Izrael, chce „eksterminacji Żydów”, jest powracającym chórem przerażającej propagandy syjonistycznej, kłamstwem, które upadło wielu dziennikarzom i autorom. dla.

Wrażenie jest takie, że wróciliśmy wiele wieków temu, do epoki krucjat czy wojen religijnych, kiedy nie tylko wielu ludzi, ale całe narody miały obsesję na punkcie fanatyzmu religijnego i widzieli w każdym „niewiernym”, „heretyku” czy „papiscie” wcielenie Szatana, które trzeba bezlitośnie wytępić: albo „nawrócić go na prawdziwą wiarę” za pomocą tortur, albo po prostu skrócić o głowę.

 

Jak to jest możliwe w naszych czasach, które dumnie nazywa się Wiekiem Oświecenia, kiedy umysł jest postawiony ponad wszystkim, a nauka jest tak wysoko cytowana, że ​​ma zaufanie do rozwiązywania wszelkich sporów i problemów?

Dlaczego jedno państwo, a mianowicie żydowskie państwo Izrael ze swoją ideologią, syjonizmem, usankcjonowanym przez Stary Testament (jego fundamentem jest doktryna „wyboru Boga” narodu żydowskiego i „Ziemi Obiecanej”), stało się świętem krowa, która nie podlega żadnej krytyce? Dlaczego Izrael i syjonizm, ruch obejmujący cały zachodni świat, są nienaruszalne?

Czy takie postawy są zgodne z jasnym politycznym zrozumieniem potrzebnym do konstruktywnego rozwiązania konfliktu palestyńskiego? A jak to wszystko pogodzić z demokratyczną wolnością opinii i zasadą godności ludzkiej, wychwalaną jako przeciwwaga dla totalitarnych pokus i sterylnego konformizmu duchowego?


2. Polityka ludobójstwa wobec Palestyńczyków

Ożywione, a nawet gorące debaty o Palestyńczykach

 

Urząd Bezpieczeństwa Sławian <
Imperator Царь Mieczysław Skowroński
Tsar of Slavic People
Ave Cesar ! Pan nad Pany !

5/5 - (2 votes)
The following two tabs change content below.

Tsar of Slavic People

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: