protokol kertagenski
Posted by jan zając
35 views
UBG - Ewangelia Jana
Posted by grzegorz
569 views
UBG - Ewangelia Marka
Posted by grzegorz
501 views

Była ukraińska rzecznik praw obywatelskich przyznała się do kłamstw na temat gwałtów

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wszystkie oskarżenia rosyjskich żołnierzy o zbrodnie wojenne, w tym gwałty, były wymyślone w celu zwrócenia uwagi świata na sytuację na Ukrainie. Ujawniła to w opublikowanym w środę 8 czerwca wywiadzie niedawno zwolniona ukraińska rzecznik praw obywatelskich Ludmiła Denisowa.

«Kiedy przemawiałam we włoskim parlamencie w komisji spraw międzynarodowych, słyszałam i widziałam zmęczenie Ukrainą, wiesz? Mówiłam o strasznych rzeczach po to, by ich jakoś popchnąć do podjęcia decyzji, których potrzebuje Ukraina i naród ukraiński» — powiedziała Denisowa.

«Może posunęłam się za daleko. Starałem się jednak osiągnąć cel, jakim było przekonanie świata do dostarczenia broni i wywarcia presji na Rosję» — przyznała się była ukraińska rzecznik praw obywatelskich.

Przypominamy, że ani jedno doniesienie o gwałtach na ukraińskich kobietach popełnionych przez rosyjskich żołnierzy nie znalazło potwierdzenia w faktach. Rzecznik praw dziecka przy prezydencie Ukrainy Daria Gerasimczuk, wcześniej również powiedziała w polskiej telewizji Belsat, że nie istniało żadnych potwierdzonych przypadków przemocy wobec ukraińskich dzieci.

Była ukraińska rzecznik praw obywatelskich przyznała się do kłamstw na temat gwałtów

Rate this post
The following two tabs change content below.
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: