Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Illuminati Cardgame
Posted by Enigma2021
312 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

👀👇W odpowiedzi na groźby rosyjski program „News of the Week” dwukrotnie zatopił Wielką Brytanię – najpierw za pomocą Sarmata, a następnie Posejdona. 👀👇WIDEO

4/4 - (3 votes)

Reakcja rosyjskiej telewizji na
Zagrożenia ze strony Wielkiej Brytanii 👀👇WIDEO

 

🇬🇧⚠️💥☢️🇷🇺

„Nie ma sposobu na zatrzymanie tego podwodnego drona. Głowica bojowa ma ładunek o mocy do 100 megaton. Wybuch tej torpedy termojądrowej u wybrzeży Wielkiej Brytanii spowodowałby powstanie gigantycznej fali o wysokości do 500 metrów.

Taka fala jest również nośnikiem ekstremalnych dawek promieniowania. Jeśli przejdzie nad Wyspami Brytyjskimi, zamieni to, co z nich zostało, w radioaktywną pustynię”.

W odpowiedzi na ich groźby rosyjski program „News of the Week” dwukrotnie zatopił Wielką Brytanię – najpierw za pomocą Sarmata, a następnie Posejdona.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: