protokol kertagenski
Posted by jan zając
39 views
UBG - Ewangelia Jana
Posted by grzegorz
573 views
UBG - Ewangelia Marka
Posted by grzegorz
503 views

Monkeypox – Czy to powinna być Moneypox?

Monkeypox – Czy to powinna być Moneypox?

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dr Vernon Coleman
21st Century Wire

Wiele bzdur mówi się o ospie małpiej, która jest obecnie chorobą hipochondryka – nawet bardziej popularną niż „długi covid”.

Biorąc pod uwagę ilość pieniędzy, które firmy farmaceutyczne wydają się na tym zarabiać, choroba powinna zostać przemianowana na ospę.

Ludzie, którzy złapali tę chorobę, w przeszłości często mieli bliski kontakt ze zwierzętami. Na przykład zaobserwowano, że trzech młodych chorych w Boudua bawi się narządami wewnętrznymi usuniętymi z niedawno zabitych małp.

Mogę się mylić, ale podejrzewam, że nie zobaczysz wielu tego rodzaju zachowań w Cotswolds, centrum Paryża lub na Long Island. Dzieci są zbyt zajęte zabawą smartfonami, aby spędzać dużo czasu majstrując przy małpich narządach, które podniosły na placu zabaw.

Niemniej jednak media głównego nurtu mają dzień polowy i bez wątpienia, zgodnie z instrukcjami spiskowców, rozpowszechniają ciężarówki z mnóstwem kłamstw i dezinformacji. Według jednego z artykułów wiesz, że masz ospę małpią, jeśli masz temperaturę, ból głowy, bóle mięśni, ból pleców i czujesz się zmęczony. Aha, i wysypka później, która wygląda jak ospa wietrzna lub być może ospa, chociaż nikt nie wie, jak wygląda ospa, ponieważ nie było przypadku od 1980 roku, kiedy oficjalnie uznano ją za wymarłą, z wyjątkiem dziwnej butelki wirusa przechowywanej w laboratoriach, aby naukowcy mogli grać Dr Dooma.

(Nawiasem mówiąc, zniknięcie ospy nie miało nic wspólnego ze szczepionką przeciwko ospie, jak wyjaśniłem w mojej książce, Każdy, kto mówi, że szczepionki są bezpieczne i skuteczne, kłamie. Oto dowód. Mimo to rząd amerykański posiada wystarczającą ilość szczepionek przeciwko ospie dla większości swojej populacji. Jeśli jesteś naiwny, możesz się zastanawiać, dlaczego amerykańscy podatnicy kupili 119 milionów dawek szczepionki na chorobę, która nie istniała od czasu wydania przez Pink Floyd „Another Brick in the Wall”).

Inny raport na temat ospy małpy zamienił „uczucie zmęczenia” na „apatię” na liście objawów.

Aha, i dodał spuchnięte gruczoły do listy – tym samym zbierając kolejne dwa miliony ludzi z bólem gardła.

W Wielkiej Brytanii nie może być obecnie więcej niż pięć milionów ludzi z tymi objawami. Więc wszyscy będą ustawieni w kolejce przed lokalnym oddziałem ratunkowym do jutrzejszej pory lunchu. A ponieważ charakterystyczna wysypka nie pojawia się przez kilka dni, nikt nie będzie w stanie powiedzieć im, czy mają grypę, czy ospę małpią.

Panika, strach i niekończące się programy telewizyjne o szczepionkach.

Dziennikarze rozpowszechniają również informację, że można zachorować na ospę małpią, jedząc mięso. I domyślam się, że dostaną za to premię od spiskowców. Supermarkety bez wątpienia będą musiały usunąć małpie kotlety z półek.

Nawiasem mówiąc, dziennikarze i straszaki powinni mieć świadomość, że ospa małp jest zaraźliwa, a nie zakaźna. Aby zaoszczędzić im patrzenia na to, oznacza to, że jest przenoszony przez kontakt (dlatego jest błędnie związany z chorobami przenoszonymi drogą płciową).

Wiele mówi się o umieraniu ludzi, chociaż ospa małpia nie jest szczególnie śmiertelna (oficjalna liczba wydaje się wynosić około 3%, ale to prawdopodobnie dzika przesada, ponieważ domyślam się, że do tej pory jedynymi zdiagnozowanymi przypadkami (głównie w tropikalnych lasach deszczowych) były poważne. Domyślam się, że większość przypadków ospy małpiej zostanie zignorowana lub odrzucona jako ospa wietrzna.

O co w tym wszystkim chodzi?

Cóż, może to być po prostu część pornografii strachu, którą spiskowcy tak bardzo kochają. Entuzjazm mediów głównego nurtu do biegania z tym raczej sugeruje, że jest to realna możliwość. Strasz wszystkich na śmierć, aby nadal nosili maski, odpowiednio sortowali ich recykling, ignorowali to, co dzieje się w prawdziwym świecie i trzymali się z dala od ogrodów zoologicznych.

Może to być przygotowanie kretynów, którzy wzięli szczepionkę covid-19, aby pospieszyć się i zaatakować ospę małpią, gdy tylko zostaną utworzone centra szczepionek przeciwko ospie małpiej. Szefowie wielkich firm farmaceutycznych bez wątpienia już sortują swoje czeki bonusowe i zastanawiają się, ile nic można wcisnąć na czek, nie spadając kilku z końca.

Albo może to być odwrócenie naszej uwagi od wielkiej historii: planu Światowej Organizacji Zdrowia, aby przejąć świat i stać się prekursorem Rządu Światowego, nad którym spiskowcy pracują od dwóch lat.

Albo mogą to być wszystkie trzy.

Napiszę więcej o złym planie zjełczałej WHO, aby trzymać nas wszystkich w więzieniu, ale tymczasem, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o historii małpiej ospy, spójrz na doskonały i przemyślany film Amazing Polly. Możesz go znaleźć tutaj.


Bestsellerowa książka Vernona Colemana o szczepionkach nosi tytuł: Każdy, kto mówi, że szczepionki są bezpieczne i skuteczne, kłamie. Oto dowód. Jest dostępny w miękkiej oprawie i eBooku i jest bardzo skromnie wyceniony.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany na stronie internetowej Vernona Colemana.

5/5 - (1 vote)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: