Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
445 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1034 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
815 views

Strasburg, Nationals osiąga rekordową kwotę 245 milionów dolarów, 7-letnia umowa

SAN DIEGO (AP) – Stephen Strasburg wrócił do Washington Nationals z rekordowym kontraktem pierwszego dnia zimowych spotkań, umowa, która stawia koledze z wolnego agenta Gerritowi Cole’owi w pozycji na jeszcze większą wypłatę.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PLIK – na zdjęciu z 9 października 2019 r. Miotacz Washington Nationals, Stephen Strasburg, rzuca pałkarzowi z Los Angeles Dodgers podczas pierwszej inningu w Grze 5 baseballowej ligi National League Division Series w Los Angeles. Stephen Strasburg z World Series MVP zostaje w Washington Nationals. Praworęczny zgodził się na rekordową siedmioletnią umowę o wartości 245 milionów dolarów, osobę znającą się na negocjacjach powiedział The Associated Press w poniedziałek, 9 grudnia 2019 r. Osoba ta mówiła pod warunkiem anonimowości na corocznych zimowych spotkaniach baseballowych, ponieważ umowa nie została ogłoszona. (AP Photo / Marcio Jose Sanchez, plik)

Washington i MVP z World Series zgodziły się na siedmioletni kontakt o wartości 245 milionów dolarów, o zaskakującej wielkości i długości dla 31-letniej prawicy z wznowieniem po urazie.

Strasburg otrzymał najwyższą ofertę za dzban zarówno w łącznej kwocie dolarów, jak i średniej rocznej wartości 35 mln USD. Największym kontraktem na dzban był kontrakt Davida Pricea na 217 milionów dolarów, siedmioletnia umowa z Bostonem, która rozpoczęła się w 2016 roku. Najwyższa średnia wartość to 34,4 miliona dolarów Zacka Greinke’a w ramach sześcioletniej umowy z Arizoną przed 20.5 milionami dolarów Sezon 2016.

„Dla mnie był to wczesny prezent świąteczny”, powiedział kierownik Waszyngtonu Dave Martinez. „Obserwowanie całej jego kariery, myślenie, że zakończy ją tutaj wraz z zespołem, w którym zaczął, jest niesamowite dla niego i jego rodziny”.

Strasburg dostaje 35 milionów dolarów rocznie, z 80 milionami dolarów odroczonymi – nawet 11 428 571 dolarów rocznie – przy 1% oprocentowaniu. Odroczone pieniądze są płatne w latach 2028-30, z odsetkami w wysokości około 4 milionów USD należnymi 31 grudnia 2029 r.

Oczekuje się, że Cole, podobnie jak Strasburg reprezentowany przez agenta Scotta Borasa, wkrótce zniszczy standardy wynagrodzeń w Strasburgu. Cole jest dwa lata młodszy i chociaż odbył pięć podróży na listę osób niepełnosprawnych w latach 2014–2016, od tego czasu nie był odsunięty na bok.

Inne wielkie nazwiska mogą być w grze w tym tygodniu, gdy drużyny rozmawiają o transakcjach, a agenci wystawiają agentów wolnych. Ale ostatnie spotkania były bardziej rozmową niż działaniem.

„Obecnie wydaje się, że domina spadają szybciej niż w przeszłości”, powiedział nowy menedżer aniołów Los Angeles, Joe Maddon, którego zespół uważa się za rywalizujący z New York Yankees o Cole’a. „Musimy jakoś teraz złapać niektóre z tych domino i to rozgryźć”.

W drugim dużym ogłoszonym w poniedziałek kontrakcie Filadelfia sfinalizowała pięcioletnią umowę z Zackiem Wheelerem na kwotę 118 milionów dolarów, która została osiągnięta w zeszłym tygodniu pod warunkiem udanej akcji fizycznej.

Strasburg został opracowany po raz pierwszy przez Waszyngton w 2009 roku i całą swoją karierę spędził w Nationals. Pozostanie w rotacji, w której występują także All-Stars Max Scherzer i Patrick Corbin.

„To wspaniała osoba, wspaniały gracz i prawdziwy mistrz” – powiedział podczas konferencji prasowej dyrektor generalny Nationals Mike Rizzo. „Znamy tę osobę, znamy jej charakter, znamy jego etykę pracy.”

Po tym, jak pomógł zdobyć pierwszy tytuł World Series w 51-sezonowej historii serii Montreal / Washington, Strasburg oddał 100 milionów dolarów, które miał zagwarantowany w latach 2020-23 w ramach siedmioletniej umowy 175 milionów dolarów, na którą zgodził się w maju 2016 i został wolnym agentem.

Miał 18-6 lat z 3,32 ERA w tym sezonie, zdobywając 30 startów po raz drugi w swojej karierze i prowadząc NL z 209 inningami. Udał się 5-0 z 1,98 ERA w pięciu początkach poza sezonem i jednym występem ulgi, w tym wygranych w grach 2 i 6 World Series przeciwko Houston.

W karierze przerwanej przez operację Tommy’ego Johna krótko po jego spektakularnym debiucie w dużej lidze w 2010 roku Strasburg ma numer 112-58, z 3,17 ERA i 1695 strajków w części 10 sezonów. W ciągu tych siedmiu lat odbył 10 podróży na listę osób niepełnosprawnych.

Średnia roczna wartość Strasburga jest na drugim miejscu wśród wszystkich graczy, którzy wyprzedzili Mike’a Trouta za 35,5 miliona dolarów w 426,5 miliona dolarów, 12-letniej umowie z Los Angeles Angels, która rozpoczęła się w ubiegłym sezonie.

Waszyngton dużo zainwestował w rozpoczęcie pitchingu. Scherzer, także klient Boras, zgodził się na siedmioletnią umowę o wartości 210 milionów dolarów przed sezonem 2015. Corbin osiągnął sześcioletnią umowę poza sezonem w wysokości 140 milionów dolarów.

Rizzo potwierdził oczekującą 6,25 miliona dolarów roczną umowę na utrzymanie drugiego bazowca Howie Kendricka, jednej z gwiazd sezonu po sezonie w Waszyngtonie. Trzeci bazowy All-Star Anthony Rendon, kolejny kluczowy element tytułu Nationals, jest również wolnym agentem reprezentowanym przez Borasa.

„Własność zawsze zapewniała nam zasoby do stworzenia świetnego zespołu” – powiedział Rizzo. „Nie oczekuję, że to się zmieni”.

zrodlo:apnews.com

Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: