UBG - Ewangelia Marka
Posted by grzegorz
441 views

Nie dogadali się. Łukaszenka wrócił od Putina z niczym

  Łukaszenki i Putina w sprawie pogłębienia integracji w ramach Państwa Związkowego odbyły się 7 grudnia w rezydencji prezydenta Rosji w  i trwały 5 i pół godziny.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po „wspólnej” dwugodzinnej części spotkania  i  kontynuowali negocjacje w formacie jeden na jeden.

Już po 22.00 Aleksander Łukaszenka z delegacją opuścił rezydencję „Boczarowy Ruczaj” nie zatrzymując się na złożenie oświadczeń prasowych.

1- minutowe oświadczenie dla prasy po zakończonych fiaskiem negocjacjach złożył – na polecenie prezydenta Rosji – minister rozwoju gospodarczego Federacji Rosyjskiej Maksim Oreszkin.

„Owocne prace w wielu obszarach – w rolnictwie, komunikacji, służbie celnej, w regulacjach rynku ropy naftowej przyniosły bardzo poważne postępy” – powiedział. – Nawet w kwestii ropy i gazu stanowiska zostały bardzo poważnie zbliżone. Otrzymane wskazówki. Zaczynamy przepracowywać. Na  20 grudnia prezydenci zaplanowali  w Petersburgu. Będfziemy ich informować, — powiedział Oreszkin.

Z tego oświadczenia rosyjskiego ministra wynika jedno;  ​​podpisanie 8 grudnia dokumentów dotyczących „pogłębionej integracji” w Moskwie zostało anulowane.

zrodlo:kresy24.pl

Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: