Królowa Elżbieta II/ Fot. Instagram

Jak podają brytyjskie media na angielskim dworze szykują się zmiany. Królowa Elżbieta II podjęła decyzję kto ma zasiąść na tronie Wielkiej Brytanii. I to nie będzie jej syn, książę Karol. Według swojej matki jest on za mało popularny.

Podczas ostatniego posiedzenia królowa Elżbieta II miała ogłosić zmiany jakie czekają Brytyjczyków w przyszłym roku. Książę Karol jest pierwszy w klejce do tronu i przez całe życie był przygotowywany do roli króla. Jednak nie dostąpi tego zaszczytu.

Królowa ma abdykować latem przyszłego roku. Nowym królem Wielkiej Brytanii zostanie William, wnuk dotychczasowej monarchini. Jest on drugi w kolejce, po nim prawa to tronu mają jego dzieci, kolejno: George, Charlotte i Louis.

Trzeba przyznać, że media i Brytyjczycy uwielbiają historię Willa i Kate jego żony. Przykładem są filmy jakie nakręcono o tej parze, a konkretnie o ich początkach związku. Para stanowi inspirację nie tylko dla twórców i artystów, ale również dla zwykłych ludzi.

Kate Middleton jest ikoną stylu, która udowadnia, że aby dobrze się ubrać nie trzeba robić zakupów tylko i włącznie u projektanta. Sama chętnie wybiera sieciówki. Czasami nawet możemy ją spotkać w tych samych ubraniach przy różnych okazjach. Księżna nie traktuje ich jako przedmiot jednorazowy.

Wraz z Willem chętnie udzielają się społecznie i wspierają organizacje charytatywne angażując w to swoje dzieci. William stara się iść w ślady swojej zmarłej mamy księżnej Diany, która również miała dobre serce i szczere chęci do pomocy.

Jego brat Harry jest dopiero szósty w kolejce do tronu, a jego syn Archie siódmy.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to